• Головна
  • Народний депутат Роман Семенуха студентам Полтавського юридичного інституту: «Ви потрібні Україні. І ми, депутати, зробимо все, аби талановита молодь не виїжджала з країни»
Політичні новини
16:01, 1 жовтня 2018 р.

Народний депутат Роман Семенуха студентам Полтавського юридичного інституту: «Ви потрібні Україні. І ми, депутати, зробимо все, аби талановита молодь не виїжджала з країни»

Політичні новини

Народні депутати фракції Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»  під час  робочого візиту до Полтави  відвідали один з найпрестижніших ВНЗ – Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У затишній атмосфері вони обговорили зі студентами та керівництвом навчального закладу найгостріші проблеми сучасного українського суспільства – масовий відтік «мізків» у держави Європи та США. 

– В Україні зараз колосальна проблема з кваліфікованими правниками, – сказав Роман Семенуха. – Чимало найрозумніших молодих українців масово виїжджають за кордон і я вважаю, що ця проблема навіть серйозніша, ніж війна. За різними оцінками останніми роками з нашої держави виїхало близько 4-5 мільйонів осіб працездатного віку. І зараз вони успішно допомагають формувати ВВП Польщі, Чехії, Іспанії, Італії, Франції, Німеччини, США. А Україна зараз надзвичайно відчуває потребу в фахових юристах. Коли я бачу проекти законів від уряду чи ВР – це просто катастрофа. Також у нас колосальний недобір суддів, прокурорів, слідчих, поліцейських. Є багато ВНЗ, які випускають нібито юристів, але насправді до справжньої юридичної освіти такі заклади мають дуже далеке відношення. І випускають відповідних не надто кваліфікованих спеціалістів. 

Народні депутати подякували в.о. директора інституту Олександру Лемешку за дійсно кваліфікованих випускників, які гідно конкурують на найвищому рівні української юриспруденції. За словами Анни Романової як вона, так і її колеги з депутатського корпусу будуть раді співпраці з молодими полтавськими юристами, якщо їм необхідний практичний досвід роботи. Вона запросила студентів приєднатися до команд народних депутатів «Самопомочі» і спробувати себе у законотворенні:

Народний депутат Роман Семенуха студентам Полтавського юридичного інституту: «Ви потрібні Україні. І ми, депутати, зробимо все, аби талано..., фото-1

– Мені дуже хочеться, щоб висококласні спеціалісти залишалися в Україні і працювали на благо своєї держави, – каже Анна Романова. – Ми хочемо, щоб умови роботи та заробітна плата в нашій країні нарешті відповідали світовим стандартам та давали змогу талановитій освіченій молоді не шукати кращої долі по світу, а будувати європейську правову державу у себе вдома. 

За словами народних депутатів від «Самопомочі» держава має створити гідні умови праці для того, щоб зупинити відтік кадрів за кордон та спрямувати свої зусилля на розвиток та підвищення престижності професійно-технічної освіти:

Народний депутат Роман Семенуха студентам Полтавського юридичного інституту: «Ви потрібні Україні. І ми, депутати, зробимо все, аби талано..., фото-2

        – Україні потрібні висококваліфіковані спеціалісти різних спеціальностей: агрономи, інженери, монтажники, а не тільки економісти і юристи, – каже Роман Семенуха. – Ми продовжуємо випускати низькопрофесійних економістів та менеджерів, які заповнюють заводи у Польщі, замість того, щоб направляти кошти на фінансування тих професій, які зараз дійсно необхідні ринку праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч #юракадемія #юристи #трудоваміграція #відтікмізків
Оголошення
live comments feed...