
13:35, 29 вересня 2018 р.
Надійне джерело
У Полтаві буде «люта заруба» із американського футболу – «Пантери» проти «Молотобойців»

Гра відбудеться 30-го вересня о 13:00 на стадіоні ФК «Юність» (Дім футболу на ЖБІ, провулок Великий, 6).

«Буде люта заруба!!! Приходь підтримати полтавську команду із американського футболу! Все буде тачдаун!» - написав на своїй сторінці у Фейсбук користувач Гоша Мелюхнов. До допису додав афішу із планом проїзду до місця проведення матчу. Приходьте! Американський футболу у Полтаві – нечастий гість. Але видовище та емоції – гарантовані!

Нагадаємо, раніше полтавські "Пантери" вдома обіграли "Титанів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:30
Вчора
17:30
10 червня
Спецтема
Оголошення
15:26, 29 травня
06:28, 1 червня
7
13:06, 30 травня
5
15:17, 29 травня
9
10:15, Вчора