![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
15:02, 28 вересня 2018 р.
Надійне джерело
Відмовляють у пільговому проїзді – дзвоніть у Полтавську міську раду! (ВІДЕО)
![Відмовляють у пільговому проїзді – дзвоніть у Полтавську міську рад... Відмовляють у пільговому проїзді – дзвоніть у Полтавську міську раду! (ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 28 вересня, під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради пільговиків міста (при відмові маршрутників безкоштовно їх перевозити) закликали дзвонити до служби оперативного реагування.
-Якщо по якихось маршрутах, по якихось автобусах будуть відмовляти у пільговому проїзді, у мене прохання – фіксувати державний номер цього автобусу, номер маршруту. І телефонувати на службу 15-80, на нашу службу оперативного реагування. Щоб ми відслідковували такі речі і проводили профілактичні бесіди із нашими перевізниками. Сьогодні кількість таких скарг зменшилась в рази, якщо раніше їх було по 100 в день, то сьогодні ситуація значно краща, але ми кожен такий випадок будемо тримати на контролі, - сказав заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...