• "Ворскла" поступилася у Лондоні, але забила два м'ячі (ФОТО, ВІДЕО)
00:24, 21 вересня 2018 р.
Надійне джерело

"Ворскла" поступилася у Лондоні, але забила два м'ячі (ФОТО, ВІДЕО)

Футболісти лондонського "Арсеналу" виходили на гру проти полтавської "Ворскли" у статусі явних фаворитів. І на 32-ій хвилині підтвердили цей статус. Триходівка Мхітарян-Уелбек-Обамеянг завершилася точним ударом останнього - 1:0.

"Ворскла" поступилася у Лондоні, але забила два м'ячі (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

На 48-ій хвилині вже Дені Уелбек запалив своє прізвище на табло, подвоївши рахунок - 2:0. На 56-ій хвилині Обамеянг зробив рахунок розгромним - 3:0. Мезут Озіл, який вийшов замість Обамеянга на 74-ій хвилині забив четвертий м'яч - 4:0.

"Ворскла" поступилася у Лондоні, але забила два м'ячі (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Такий результат матчу був би для "Ворскли" зовсім принизливим. Тому футболісти зібралися і показали характер. На 77-ій хвилині капітан "Ворскли" Володимир Чеснаков виборов м'яч у штрафній і вколотив його в "дев'ятку" - 4:1. А вже коли йшов доданий арбітром час В'ячеслав Шарпар точним ударом здалеку поставив фінальну крапку і зробив поразку команди не також вже й крупною - 4:2.

Після фінального свистка уболівальники "Ворскли", які дивилися матч під відкритим небом у фан-зоні на стадіоні Бутовського, святкували так, ніби команди таки завоювала очки у Лондоні. Зрештою, футболісти змогли подарувати своїм фанатам емоції від гри, а це - найголовніше у футболі.

Нагадаємо, вже цієї неділі у рамках чемпіонату України "Ворскла" зіграє вдома із "Зорею". Вхід на поєдинок буде безкоштовним.