У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків, Володимир Паршевлюк

Близько 9:00 трасу Київ-Харків на виїзді із міста, у Супрунівці, перекривають активісти організації "Авто Євро Сила". На акцію приїжджають кілька десятків автомобілів із закордонною реєстрацією.

У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Спочатку планують приєднатися до акції і міські таксисти, але потім від цієї ідеї відмовляються. Пояснюють - водії на "євробляхах" висувають свої, окремі, вимоги. Таксисти ж хочуть, аби дорогу просто відремонтували.

У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Насправді саме ремонту дороги вимагають і активісти "Авто Євро Сили". Вони пояснюють - траса, що проходить через місто, на усій протяжності розбита. Тому вимагають владу негайно провести ремонт проблемних ділянок. Акцію називають безстроковою, обіцяють обмежувати рух до тих пір, доки їх не почують.

У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

- Буде акція безстрокова. Доки не доб'ємося, щоб до нас приїхали власті і не сказали - коли це буде робитися! Щоб виганяли техніку і вже робили! - говорить громадський активіст Ігор Панченко.

- Раніше домовились, що місто дає гроші на ремонт, область дає гроші. Але зараз у місті Шамота нібито виконує обов'язки, але у нього немає печатки. А без неї він не може жодного рішення прийняти стосовно виділення коштів. Власне, проблема у місті. Сьогоднішня акція має привернути до цього увагу, - говорить активіст Дмитро Бурмака.

На місці блокування дороги - кілька екіпажів патрульної поліції. Інспектор поліції Дмитро Гнітько, який встановлює біля місця блокування світловідбивні фішки, говорить, що їх викликали дзвінком на номер 102, поліцейські забезпечують охорону громадського порядку.

У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-7

Біля місця блокування вже вишикувались пробки із десятків машин, переважно, вантажівок. Частина водіїв об'їжджає перекриття бічними вулицями.

У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 У Полтаві водії "євроблях" перекрили трасу Київ-Харків (ФОТО, ВІДЕО), фото-11

Нагадаємо, раніше у Полтаві кілька десятків водіїв вийшли на акцію за дешевше розмитнення авто.

перекриття траса київ харків полтава євросила дорога ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі