• Головна
  • Олександр Мамай: "Я особисто - діючий міський голова!"
13:01, 17 вересня 2018 р.
Надійне джерело

Олександр Мамай: "Я особисто - діючий міський голова!"

Олександр Мамай: "Я особисто - діючий міський голова!"

Об 11:00 у стінах Полтавської міської ради відбувається прес-конференція міського голови (чинного, колишнього) Олександра Мамая. Він заявляє журналістам про спробув перевороту у місті та про те, що досі є чинним міським головою Полтави.

Що цікаво, відкриває прес-конференцію голова Соціалістичної партії Ілля Кива, який приїхав до Полтави, щоб "відновити порядок і дисципліну".

Олександр Мамай: "Я особисто - діючий міський голова!", фото-1

Олександр Мамай виступає близько п'яти хвилин. І говорить наступні тези.

 - Матковським і Капліним була здійснена спроба захоплення влади у нашому місті!

 - Вт всі прекрасно розумієте, що це – повна вакханалія. За мене віддали голосів більше, ніж за Капліна і Матковського разом узятих!

- Я особисто діючий міський голова! Ось печатка полтавської міської ради. Я вам її демонструю! Всі управління працюють в штатному режимі.

- Я не буду йти на лікарняний, я не буде йти у відпустку, я буду на роботі. 24 години у мене буде увімкнений мобільний телефон.

- 31 серпня кворуму не було, я сесію не відкрив. Проводили збори депутатів. Цю сесію я не визнаю. Якщо незадоволені, звертайтесь у суду. Рішення, підписані Шамотою будуть повертатися назад без розгляду.

Також Мамай зауважив, що депутати можуть внести питання про висловлення йому недовіри на сесію від 21 вересня. Якщо голосування набере 28 голосів - він готовий піти із посади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мамай #сесія #кива #мер #рада
Оголошення
live comments feed...