16:05, 14 вересня 2018 р.
Надійне джерело
Футзалістка із Полтави забила переможний гол за збірну України у матчі із Білоруссю (ВІДЕО)
У рамках відбору до Чемпіонату Європи з футзалу серед жінок 14 вересня збірна України зіграла із футзалістками із Білорусі. У складі української збірної на поле вийшли три представниці Полтави – Олена Цикаленко, Таїсія Бабенко та Юлія Дударчук. Про це повідомляє «Полтавщина спорт». https://sport.pl.ua/news/13232/
Україна: Цикаленко — Тітова, Форсюк, Воловенко, Кирильчук — Дударчук, Дубицька, Сидоренко, Бабенко — Майбородіна.
Білорусь: Воскобович — Лінник, Луцкевич, Шациленя, Попова — Павлюць, Слесарчік, Харланова, Пельовіна — Буйко, Кубічна.
Початок гри склався не на користь українок. На 2-ій та на 15-ій хвилині голи за збірну Білорусь забивала Попова – 0:2. Проте вже на 22-ій хвилині Форсюк скоротила відставання у рахунк, а на 26-ій Дубицька зрівняла його. А на 30-ій хвилині представниця Полтави Юлія Дударчук вивела українок вперед. На 39-ій Сидоренко закріпила успіх України голом із 6-метрової позначки і встановила підсумковий рахунок – 4:2.
Голи: Форсюк (22), Дубицька (26), Дударчук (30), Сидоренко (39 — з 6-метрового) — Попова (2, 15).
Після 2 турів відбору Україна має порівну очок із Угорщиною - по 4. Щоб вийти до фінального етапу українкам потрібно обіграти у останньому турі збірну Казахастану і сподіватися на втрату очок Угорщиною у матчі із Білоруссю.
Вирішальні матчі відбору пройдуть завтра, 15 вересня:
15.30 Угорщина — Білорусь
18.00 Казахстан — Україна
Нагадаємо, раніше футзалістки із Полтави допомогли збірній зіграти внічию із Угорщиною.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:01, 23 грудня 2024 р.
live comments feed...