
13:05, 4 вересня 2018 р.
Надійне джерело
У Полтаві покажуть суперечливе кіно - повнометражну українську історичну драму «Таємний щоденник Петлюри»

Наступного тижня у Полтаву привезуть прем’єру цієї осені – документальну кінострічку «Таємний щоденник Симона Петлюри». Показ відбудеться у кінотеатрі Wizoria Колос 11 та 12 вересня.

Картина перемогла у 8-му конкурсному відборі Держкіно і отримала державне фінансування у розмірі 23 млн. 600 тис. грн., що становить половину від загальної вартості виробництва.
Історична драма охоплює період життя і діяльності Голови Директорії та Головного отамана УНР Симона Петлюри, а також той час, коли він перебував у Парижі в еміграції. Зйомки стрічки проходили в Україні та Франції. В головних ролях українські зірки Сергій Фролов, Ірма Вітовська-Ванца, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Тарас Жирко, Вікторія Янчук, Роман Мацюта, Юрій Одинокий.
Сеанси розпочнуться о 20:40. Вартість квитків – 80 гривень.
А вже цієї п'ятниці- ще одна прем'єра. Новою "Енеїдою" вражатимуть театрали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:04
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:51, 7 березня
11:24, 28 лютого
09:55, 6 березня
07:54, 3 березня
09:57, 2 березня
179
live comments feed...