• Головна
  • Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова
21:37, 30 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова

Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова

Полтавці долучилися до акції на підтримку полоненого Кремля, режисера Олега Сенцова, що ось вже 109 днів голодує, але силою волі та духу залишається серед живих. Справжній українець, політичний в’язень, котрому честь та Батьківщина дорожчі за життя. На фасаді Кадетського корпусу щойно з"явився велетенський банер, який закликає вимагати дій від влади країни, міжнародних спільнот, щоб, врешті, звільнити О. Сенцова з російської в"язниці.       

Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова, фото-1

Трохи згодом в мережі з"явилася і інформація про ініціаторів даної акції -  актив політичної партії "Об"єднання "Самопоміч".

Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова, фото-2

"Львів’яни кілька днів тому організували масштабну інформаційну акцію підтримки Олегу. Я побачив у ФБ і зрозумів: полтавці теж мають долучитися. Мають, бо Сенцов повинен вистояти цей бій! Бо ми віримо в нього й продовжуємо вимагати у Росії визволити Олега з неволі і звільнити решту політичних в’язнів Кремля! Ми хочемо, щоб світова спільнота нас почула, й теж долучилася до переговорного процесу. Ми хочемо, щоб ці мужні люди знали: Полтава з вами!", - пояснює голова Полтавської обласної ораганізації "Самопомочі" Вячеслав Кущинський.

Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова, фото-3

Саме він загорівся ідеєю та почав шукати контакти, макети і, найголовніше, однодумців, готових реалізувати подібний проект у Полтаві. І знайшов. До процесу виготовлення банера долучилися Віктор Трофименко та Антон Фалтинський. Бо ж не буває перепон, коли є велике свідоме бажання. Коли щось обурює й мотивує водночас: жити, боротися за Україну, йти у своїх переконаннях до кінця. Масштабний проект безкоштовно втілив "Імідж-М": соціально-активне підприємство, де працюють круті люди, фахівці своєї справи. Розмістити допомогли Д. Лаптєв, Т. Єфремова, О. Скрипай.

Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова, фото-4
Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова, фото-5
Щойно на Кадетському корпусі з"явився банер на підтримку бранця Кремля, Олега Сенцова, фото-6

Місце обрали також не випадково. Кадетський корпус нині для полтавців болюча тема і символічна споруда. Олег Сенцов, як і Кадетський корпус -  борються за життя. Обидва – заручники ідеологій, політичних інтриг і тотальної байдужості чинної влади. Проходячи повз Кадетський - поглянь в очі заручнику! І вимагай #FreeSentsov !!!

Ольга Гладченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СвободуОлегуСенцову #підтримка #бранецьКремля #УкраїназСенцовим ##FreeSentsov
Оголошення
live comments feed...