• Головна
  • Полтавські діти отримають нові шкільні підручники не раніше, ніж через місяць
17:10, 30 серпня 2018 р.

Полтавські діти отримають нові шкільні підручники не раніше, ніж через місяць

Співробітників Інституту, який відповідає за друк підручників з новою освітньою програмою, планують звільнити та провести повторний конкурс на посади. Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич. Такі плани стали результатом зриву термінів друку підручників, пише "УП".Перші підручники мали бути в школах до 1 вересня. Втім, тепер терміни посунули на місяць вперед.

Полтавські діти отримають нові шкільні підручники не раніше, ніж через місяць, фото-1

За словами Гриневич, це сталося, зокрема, у зв’язку з поганою експертизою Інституту модернізації змісту освіти.

Ми не можемо, як міністерство, допустити до друку підручники з історії України для 10 класу і 5 класу, у деяких з яких присутня абсолютно радянська історіографія. Підручники з громадянської освіти відправили на доопрацювання. Ми не можемо допустити, щоб подібні підручники потрапили в українські школи. Краще ми на них ще почекаємо”, – пояснила міністр.

Через це МОН планує провести аудит і реорганізацію ІМЗО.

Аудит я вже призначила на 4 вересня-5 жовтня. За його результатами відбудеться реорганізація, що передбачатиме звільнення усіх співробітників та проведення повторних конкурсів на посади”, – зазначила Гриневич.-  Будуть встановлені нові правила експертизи. Зокрема: усі експерти будуть проходити обов’язкове навчання, експертизу кожного підручника проводимуть декілька експертів, експерти отримуватимуть гідну заробітну плату, платформа для проведення експертизи буде автоматизована. Буде визначений перелік критеріїв, яким мусить відповідати підручник. Експерт відповідатиме за якість проведення експертизи, а  оцінка експертів буде максимально конкретизованою".

Також ми дізналися, яка школа в Полтаві найкраща.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підручники #Полтава #школа
Оголошення
live comments feed...