• Головна
  • Олександр Шамота збирає у Полтаві позачергову сесію
12:59, 28 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Олександр Шамота збирає у Полтаві позачергову сесію

Олександр Шамота збирає у Полтаві позачергову сесію, фото-1

Сьогодні в приміщенні  шахово-шашкового клубу відбулися збори депутатів фракцій БПП «Солідарність», «СДП» «Самопоміч» та «Рідного міста» під головуванням Олександра Шамоти. На них внесли пропозицію скликати на 31 серпня позачергову сесію міської ради, на якій виберуть нового секретаря міського голови. Зареєструвалися 15 депутатів. Пропозицію підтримали.

Олександр Шамота збирає у Полтаві позачергову сесію, фото-2
Олександр Шамота збирає у Полтаві позачергову сесію, фото-3

Лідер фракції СДП Олександр Шамота заявив: « Ми надсилали міському меру заяву скликати чергову сесію міської ради на 27 серпня. До цього часу відповіді не отримали. Тому збираємо позачергову сесію на 31 серпня».

Олександр Шамота збирає у Полтаві позачергову сесію, фото-4

Пропозицію вибрати найближчим часом нового секретаря підтримав і керівник фракції БПП «Солідарність» Андрій Матковський: « Ми відкликали з посади Оксану Деркач. Але вона продовжує отримувати заробітну плату за кошти платників податків. Тому, найближчим часом потрібно обирати нового секретаря». 

Другим питанням, яке винесли на збори, стало затвердження порядку денного наступної сесії міської ради. Всі зареєстровані народні обранці проголосували за нього одностайно. Також на наступну сесію хочуть запросити новообраних депутатів та представників інших депутатських фракцій.

Олександр Шамота збирає у Полтаві позачергову сесію, фото-5

Третім питанням порядку денного стала підготовка необхідного пакету документів для наступної сесії. Депутати одностайно вирішили вибрати тимчасового голову вже під час самого засідання.

Наприкінці зборів О. Шамота зробив ще одну голосну заяву. Він звернувся до апарату міської ради з проханням не перешкоджати роботі сесії. Якими б не були ці перешкоди. Також він запросив приєднатися до роботи фракції ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина».

Нагадаю, що на сайті міської ради з’явилося розпорядження міського голови, у якому він збирає сесію на 21 вересня.

Деталі дізнавайтеся тут!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #збори #ОлександрШамота #ОлександрМамай #Полтава #міськарада
Оголошення
live comments feed...