
09:55, 28 серпня 2018 р.
У Полтаві чоловіка вдарило струмом

27 серпня до 1 міської лікарні Полтави госпіталізований 76-річний чоловік з діагнозом електротравма. Мешканець Київського району міста отримав ураження струмом під час роботи у власному гаражі.
Наразі чоловік у стані середньої тяжкості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
08:38, 9 червня
12:58, 11 червня
1
09:17, Сьогодні
5