• Головна
  • «Емоції переповнюють, не очікував такого»: тато Ані Пасічної розповів про ярмарок та справжнє диво
09:18, 28 серпня 2018 р.

«Емоції переповнюють, не очікував такого»: тато Ані Пасічної розповів про ярмарок та справжнє диво

«Емоції переповнюють, не очікував такого»: тато Ані Пасічної розповів про ярмарок та справжнє диво

24 серпня друзі, родичі та волонтери провели благодійний ярмарок книжок, щоб зібрати гроші на придбання препарату «Ервіназа». Він необхідний для продовження лікування маленькій дівчинці Ані Пасічній, хворій на рак крові. Препарат треба було купити до 1 вересня, а зібрати — 11 910 євро. Половину суми зібрали завдяки благодійним внескам.

Днями тато Ані Андрій звернувся до полтавців у фейсбуці і повідомив про результати ярмарку:

«Багато думок, які хочеться озвучити, але почну з головного ...
Після проведення благодійного ярмарку книг в Полтаві і підрахунку зібраних коштів, вся необхідну суму було зібрано !!! Всього, з початку збору, завдяки всім Вам, вийшло зібрати 11 910 Євро !!!

ЗБІР НА «ЕРВІНАЗУ» ЗАКРИТИЙ !!!

Від себе, від нашої сім'ї хочу сказати величезне спасибі всім хто відповів на наше прохання про допомогу. Емоції дійсно переповнюють, якщо чесно, я не очікував, що вийде зібрати таку суму в такий термін. Тільки завдяки кожному з вас, вашої доброти і чуйності, вашим добрим серцям це стало можливим. За час збору були різні перерахування допомоги: від гривні до досить великих сум в Євро, доларах і в гривнях від людей які робили це анонімно. Спасибі за Вашу віру: віру в нас, віру в Аню, віру в те, що вона одужає. Така підтримка додає нам дуже багато сил і впевненості. Ми розуміємо, що ми не одні в нашій боротьбі з Ганнусиною хворобою, і ось це все точно передається і Ані. Я впевнений вона також відчуває той «шалений» заряд енергії і підтримку, яку ви надаєте, стаючи від цього тільки сильніше. Разом обов'язково переможемо хворобу !!!!»

За словами Андрія Пасічного, ярмарок пройшов добре, нові книги для себе і своєї родини придбали багато полтавців. Але найбільше диво сталося посеред ярмарку: 50 тисяч гривень передала людина, яка захотіла залишитися невідомою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ярмарок #пасічна #аняпасічна #благодійність #врятуватижиття
Оголошення
live comments feed...