• Головна
  • Голова Полтавської ОДА ініціював відеопроект до Дня Незалежності (ВІДЕО)
15:45, 25 серпня 2018 р.

Голова Полтавської ОДА ініціював відеопроект до Дня Незалежності (ВІДЕО)

Голова Полтавської ОДА ініціював відеопроект до Дня Незалежності (ВІДЕО)

Перші кроки незалежної України

24-го серпня українці святкують День Незалежності. За ці роки наша держава має і падіння, і здобутки. У 1991 році Україна стала самостійною державою. Відтепер вона без втручання інших опікується всіма сферами життя. Україна визначена незалежною та суверенною.

Того ж року перший президент країни закріпив держаний синьо-жовтий прапор. Українці звикали до гривні, мобільних телефонів, метро та фішок для проїзду у ньому. По всій столиці та іншим містам почали з’являтися обмінники валюти, а центральна площа отримала нову назву — Майдан Незалежності.

Тоді ж почав створюватися український кінопродакшн, багатосерійки, комп’ютерні ігри та музика. Гурт «Скрябін» вперше виступив на великій сцені, а брати Гадюкіни випустили свій другий альбом.

Згодом Президія Верховної Ради України затвердила музику та слова державного гімну. А тризуб, як малий герб. Потім молода країна почала налагоджувати дипломатичні відносини з США, Польщею, Естонією, Китаєм, Фінляндією. А вже на початку 1992 року Україна стала повноправним членом ОБСЄ.

Далі були перемоги та поразки: успішні виступи наших спортсменів, дві революції, анексія Криму, війна на сході, відродження українського кіно, літератури та музики.

Про Незалежність в Полтавській ОДА

З ініціативи голови ПОДА Валерія Головка його заступники та кілька директорів Департаментів до свята розказали, що для них означає Незалежність.

        — Незалежність — це постійна робота на результат. Ми працюємо над вдосконаленням усіх сфер. За ці 27-м років ми маємо багато здобутків, досвіду і дійсно бачимо зміни. Звичайно бувають моменти, коли виникають проблемні питання. Але ми їх вирішуємо. І завдяки вкладу кожного досягаємо результату, — говорить Валерій Головко.

За словами першого заступника голови ПОДА Андрія Пісоцького, незалежність — це відкриття нових можливостей по різним напрямкам роботи.

        — Незалежність — це кожного дня впевнено крокувати вперед. Ходити, їздити, літати у безпеці та з комфортом. Ми постійно вдосконалюємо об’єкти та відкриваємо нові. А завдяки співпраці досягаємо високих результатів. Тому працюємо у такому режимі й далі.

Для заступник голови Полтавської ОДА Романа Товстого незалежність — це розвиток нашої молоді. Поразки допомагають вдосконалюватися. А перемоги дають привід пишатися та створювати нові майданчики для заняття спортом.

        — Незалежність починається з наших дітей: їхнього здоров’я та спортивного виховання. Ми маємо талановиту молодь, яка займає призові місця на турнірах та змаганнях. Чемпіонів України та світу, олімпійців. Усі вони — це і є Полтавщина. Для них ми і працюємо, — розповідає Роман Товстий.

Для директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофія Голбана незалежність схожа на будівництво. Адже щодня дорожники та будівельники зводять нові будинки та ремонтують дороги. І так само змінюється країна:

      — Будівництво будинку і незалежності дуже схожі речі. І там, і там потрібно багато працювати, щоб отримати результат. А якщо бути старанним, то країна буде сильною.

А от для директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інни Іщенко, незалежність це успішні проекти, приріст інвестицій та потужні об’єднані територіальні громади:

       — Незалежність для мене це те, що ми маємо надійний фундамент для зростання малого та середнього бізнесу. Звичайно і широке коло партнерів, які готові до співробітництва.

За період незалежності країни підвищилася і якість освіти. Це стало можливим завдяки освітній реформі. Для директора Департаменту освіти і науки Олени Харченко, саме удосконалення цієї галузі підтверджує незалежність:

       — Незалежність України — це створення сучасного освітнього середовища в кожній школі і кожній громаді. Нова українська школа — це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Ми будуємо новий освітній простір для наших дітей.

«Незалежність — це вся природа, яка нас оточує»: так говорить директор Департаменту екології та природних ресурсів Ігор Піддубний.

        — Незалежність — це ми з вами. І наше шанобливе ставлення до навколишнього середовища. Наше завдання — берегти і примножувати багатства Полтавщини, додає він.

У Полтавській ОДА запрошують усіх долучитися до проекту та розповісти, що для них незалежність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ода #головко #незалежність #відеопроект
Оголошення
live comments feed...