• Головна
  • У Полтаві Мамай таки скликає сесію ради. Чекаємо нового секретаря?
14:02, 23 серпня 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві Мамай таки скликає сесію ради. Чекаємо нового секретаря?

У Полтаві Мамай таки скликає сесію ради. Чекаємо нового секретаря?

На сайті міської ради зявилося розпорядження про скликання сесії.

У розпорядженні, яке зявилося на сайті міської ради 22 серпня, причиною скликання сесії вказана «необхідність вирішення нагальних проблем територіальної громади міста у 2018 році». Олександр Мамай скликає сесію на 10:00 21-го вересня.

Нагадаємо, 13-го серпня у Полтаві збирається ініціативна група із чотирнадцяти депутатів міської ради. Підписують звернення до міського голови із пропозицією скликати позачерговусесію ради. Серед ключових питань, які депутати пропонують вирішити під час пленарного засідання – обрання нового секретаря ради. Адже рішенням міської ТВК Оксану Деркач та п’ятьох інших депутатів ради, яких опоненти називають «депутатами-зрадниками», відкликали за народною ініціативою. При цьому нардеп Ігор Мосійчук стверджував, що деякі члени ТВК голосували за відкликання за хабар у 50 тисяч гривень.

Тепер на сесії 21-го вересня голова ТВК має зачитати рішення про складення повноважень шістьма відкликаними депутатами та назвати імена тих кандидатів, які тепер займуть у раді їх місце. Складе свої депутатські повноваження, а отже – і піде із посади секретаря – і Оксана Деркач. Це означатиме, що Олександр Мамай повинен буде запропонувати депутатам нового кандидата на посаду секретаря міської ради. Кого ж запропонує міський голова і чи підтримають фракції його вибір – побачимо 21-го вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #мамай #рада #секретар #скликання #депутати #полтава
Оголошення
live comments feed...