• Головна
  • У Полтаві на місцях для людей із інвалідністю паркуються вагітні та «євробляхери»
16:20, 22 серпня 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві на місцях для людей із інвалідністю паркуються вагітні та «євробляхери»

У Полтаві на місцях для людей із інвалідністю паркуються вагітні та «євробляхери»

А поліція не може нікого оштрафувати

«0532.ua» продовжує відстежувати два паркувальних місця для людей із інвалідністю, які 20 серпня облаштували на вулиці Європейській. І поки що дводенний моніторинг не дає приводів для позитивних оцінок.

Учора, нагадаємо, на парковці для людей із інвалідністю (підкреслено автором) паркувалися машини без значків, які б інформували про те, що їх водії належать до цієї категорії людей. Небайдужі полтавці навіть викликали поліцію і на Європейську виїжджав поліцейський патруль. Проте – обійшлося без штрафів. Адже, як повідомила нам сьогодні інспектор патрульної поліції Марина Зінюха, коли поліцейські приїхали на місце, то вже не застали неправильно припаркованого Mersedesa.

Сьогодні, 22 серпня, ми продовжили власний моніторинг. Близько 13:00 побували на Європейській і подивились – які авто стоять на місці паркування для людей із інвалідністю. На намальованій 20-го серпня розмітці стояли два автомобілі – HondaCRVта BMW.

На автомобілях не було значків, які б вказували на те, що водій є людиною із інвалідністю. Тому, припускаючи, що автомобілі припарковані із порушенням закону, ми зателефонували до поліції. О 13:00 наш дзвінок на 102 прийняла оператор. Журналіст коротко розповів про суть порушення, назвав номерний знак Honda, свої персональні дані і став чекати приїзду поліцейських. О 13:06 до журналіста зателефонував патрульний поліцейський. Запитав – чи на місці ще Honda, чи немає там водія і чому журналіст вирішив, що водій не є людиною із інвалідністю. Отримавши відповіді на всі питання, поліцейські пообіцяли незабаром приїхати.

О 13:08 до Hondaпідійшла молода жінка. На зауваження, що це паркувальне місце – для людей із інвалідністю – пояснила, що вона вагітна і ходила до аптеки, а машину поставити більше ніде було. З цим жінка поїхала.

Близько 13:20 до місця приїхала патрульна машина. Поліцейські припаркувалися метрів за двадцять далі (не ставати ж на місця для людей із інвалідністю). Журналіст пояснив, що Honda вже поїхала, але вказав на BMW, який так само був припаркований на розмітці. Поліцейські скрушно похитали головами, подивились, що машина – на «євробляхах» (BMWзареєстрований у Естонії – Авт.), а це означає, що у поліцейській базі відомостей про водія немає.

Патрульний також пояснив, що єдиний спосіб зафіксувати порушення – це дочекатися водія. Також поліцейські констатували, що це у США можна залишити квитанцію із штрафом під «двірником» на лобовому склі машини, в Україні такої норми немає. На тому ми й розійшлися. Поліцейські поїхали далі охороняти закон, журналісти «0532.ua» - писати матеріал про паркування, а BMW на естонських «євробляхах» лишилося стояти на місці паркування для людей із інвалідністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паркування #інвалідність #полтава #євробляхи #машини
Оголошення
live comments feed...