• Головна
  • Андрій Матковський пояснив - чому у Полтаві не провели бюджетну комісію
15:00, 21 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Андрій Матковський пояснив - чому у Полтаві не провели бюджетну комісію

Андрій Матковський пояснив - чому у Полтаві не провели бюджетну комісію

Засідання бюджетної комісії не відбулося через відсутність кворуму.

О 13:00 у Полтавській міській раді має розпочатися засідання бюджетної комісії. Депутати мають розглянути зміни до програми підтримки сімей учасників АТО та деякі інші питання. Проте засідання так і не розпочинається. Головуючий – голова комісії Григорій Сахно – повідомляє, що комісія не зібрала необхідного кворуму. Відбувається це через те, що депутати від «Солідарності» Андрій Матковський та Віталій Павлій на засідання приходять, але не реєструються. Екс-мер Андрій Матковський пояснює причини такого демаршу.

-У нас багато питань, які могли б розглянути сьогодні на комісії. Наприклад, про 5 мільйонів, виділені на боротьбу із амброзією. Чому у місті нічого не робиться у цьому плані?! Друге питання по придбанню тролейбусів. Але збирається комісія, ми про засідання дізнаємося за один день, а додаток отримуємо лише сьогодні! Друге питання – у нас у місті немає заступників міського голови, немає секретаря. Треба обговорювати ці питання. Ми вважаємо, що треба проводити засідання комісії, але коли її будуть скликати, як повинно бути, за три дні, щоб була можливість ознайомлюватися із питаннями, які на неї виносять, - говорить Матковський.

Інший депутат міської ради – Юрій Синяк – підтримує свого колегу і зазначає, що час проведення комісії обраний не надто вдало. Адже на розгляд мали виносити ряд питань, за якими мав би доповідати голова фракції «СДП» Олександр Шамота, якого зараз просто немає в місті.

 Завтра у міській раді має відбутися засідання виконкому. Нагадаємо, минулого разу його проводила секретар ради Оксана Деркач, яку відкликали як депутата рішенням ТВК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#матковський #комісія #сахно #бюджет #засідання
Оголошення
live comments feed...