• Головна
  • Полтавські депутати не дочекалися 1 вересня та пішли у школу
12:36, 21 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Полтавські депутати не дочекалися 1 вересня та пішли у школу

Полтавські депутати не дочекалися 1 вересня та пішли у школу, фото-1

На Полтавщині депутатів місцевих рад навчатимуть доступно розповідати про місцеве самоврядування. Сьогодні для них в приміщенні міської ради стартував дводенний семінар «Школа місцевого самоврядування Полтавської обласної Асоціації». На відкритті побували і журналісти сайту « 0532ua ».

Полтавські депутати не дочекалися 1 вересня та пішли у школу, фото-2

Привітав учасників та ввів у курс семінару виконавчий директор ПОАОМС Володимир Микійчук. Він наголосив, що освітньою метою заходу є навчити місцевих урядників доносити інформацію про місцеве самоврядування для учнів шкіл та студентської молоді під час особистих зустрічей.

«Депутати протягом двох днів дізнаються про новації сучасної української школи. Зокрема, чим вона різниться від традиційної школи. А новацій дійсно дуже багато. Я не думаю, що сучасним дітям варто проводити лекцію на тему місцевого самоврядування, бо вони погано сприймають такий формат спілкування. Тому семінар буде насичений різними інтерактивними технологіями, які є пріоритетними для сучасної української школи. Будемо пропонувати різні форми і методи роботи, які депутати зможуть згодом використати» - розповіла завідувачка центру ММФЦ, ст. викладач кафедри пед.майстерності ПОІППО Марина Єщенко.

Полтавські депутати не дочекалися 1 вересня та пішли у школу, фото-3
Полтавські депутати не дочекалися 1 вересня та пішли у школу, фото-4

Відбір учасників здійснювався за запрошеннями у місцеві органи самоврядування. З кожного району Полтавщини відгукнулися по кілька народних обранців. Програма семінару складається з теоретичних і практичних завдань, які потрібно виконати щоб підвищити свій професійний рівень. Тренерами виступили спеціалісти Інституту післядипломної освіти та експерти з децентралізації. Поділитися власним досвідом вирішили психологи, соціологи та фінансисти.

Велику увагу на семінарі приділять питанням подальшого соціально-економічного розвитку Полтавського регіону, сучасним правовим засадам місцевого самоврядування, новій українській школі, медіації, реформам та роботі з конфліктами.

Юлія Самозвон.

також ми дізнавалися про зміни у виборчому законодавстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Школамісцевогосамоврядування #Полтава #депутати #навчання
Оголошення
live comments feed...