• «Ворскла» вирвала вольову перемогу у матчі із «Маріуполем» (ФОТОРЕПОРТАЖ)
22:15, 19 серпня 2018 р.
Надійне джерело

«Ворскла» вирвала вольову перемогу у матчі із «Маріуполем» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У першому домашньому матчі в рамках чемпіонату України полтавці здобули перемогу

19 серпня в рамках 5-го туру чемпіонату України полтавська «Ворскла» приймала «Маріуполь». Цей матч став для полтавців першим у сезоні, проведеним на рідному стадіоні.

Розпочали господарі не надто вдало, пропустивши гол від Руслана Фоміна на 21-ій хвилині – 0:1. Втім іще до перерви гравці «Ворскли» зрівняли рахунок. Після подачі Олександра Кобахідзе неймовірний гол ударом через себе забив Владислав Кулач – 1:1.

До перерви «ворскляни» могли вийти вперед. По воротах небезпечно пробивали Кулач, Кобахідзе та Ребенок, проте Рустам Худжамов відбивав удари на кутовий.

У другому таймі кілька небезпечних ударів завдав по воротам гостей новачок «Ворскли» Артур. Але переможний гол забив не він. І взагалі відзначився не гравець із Полтави. На 88-ій хвилині після подачі до штрафного майданчика захисник «Маріуполя» Павло Полегенько зрізав м’яч у власні ворота – 2:1.

Футболісти «Маріуполя» у додатковий час створили кілька небезпечних моментів, проте Богдан Шуст виручив партнерів і зберіг переможний для команди рахунок.

Таким чином «Ворскла» виграла у першому домашньому матчі і здобула другу у сезоні перемогу.

Нагадаємо, у попередньому турі донецький "Шахтар" розгромив "Ворсклу" з рахунком 4:1.