• Головна
  • Роуп джампінг та слейклайн у Полтаві: розваги для екстрималів
14:22, 7 листопада 2012 р.

Роуп джампінг та слейклайн у Полтаві: розваги для екстрималів

Молодь Полтави охоче віддає перевагу екстремальним розвагам

Кількість туристів, які цікавляться екстримальними розвагами, точно оцінити неможливо. Та в Полтаві є молодь, яка цікавиться екстримальним видом спорту та розвагами. Дещо про це нам розповів організатор полтавської команди «Адреналін цех» Олексій Шишкін.

— Зараз стало модно займатися спортом, активним відпочинком та екстримальним спортом. Це все можна назвати трендом даного часу і невідомо, чи буде це так популярно через рік, як зараз, — розповів нам Олексій Шишкін. Якщо говорити про сьогодні, то все більше людей хочуть гострих відчуттів, полоскотати свої нерви, отримати порцію ендорфінів у кров. Полтавчани найбільше схиляються до екстриму, який пов’язаний з вільним падіння — стрибки з парашутом і роуп джампінг, а також до нових екстремальних захоплень, які нещодавно прийшли в наше місто — це слейклайн. Роуп джампінг все ж краще, бо стрибки проходять безпосередньо в Полтаві і вони менш витратні для екстремалів, ніж парашутний спорт, який далеко не кожен може собі дозволити.

Формуванням попиту на екстримальні розваги — є елемент новизни. Екстримальні види спорту максимально сприяють зняттю стресу і викиду надлишку енергії, яка найбільш характерна для людей середнього віку. Екстрімом для людини може бути будь-який вид діяльності, не звичний для неї, відмінний від звичайного способу життя та такий, що викликає сплеск емоцій, своєрідний позитивний стрес. Для певних категорій людей екстремальними є навіть поїздки верхи на конях або польоти на аеропланах чи малих літаках.

Роуп джампінг та слейклайн у Полтаві: розваги для екстрималів, фото-1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...