• Головна
  • Під Полтавою почали реконструкцію табору «Маяк». Дивіться, як все виглядає зараз (ФОТО)
16:38, 9 серпня 2018 р.

Під Полтавою почали реконструкцію табору «Маяк». Дивіться, як все виглядає зараз (ФОТО)

Під Полтавою почали реконструкцію табору «Маяк». Дивіться, як все виглядає зараз (ФОТО)

Заступник голови ПОДА Роман Товстий разом з директором Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофієм Голбаном перевірили хід реконструкції табору «Маяк». Тут вже розпочали демонтаж.

Табір «Маяк» заснували ще у 1953 році. Він був першим закладом такого типу на Полтавщині. Його планували реконструювати ще у 1986 році. Але тоді проект «заморозили», бо забракло коштів. Тому до цього часу тут не проводилися масштабні роботи. Зараз у таборі проводять реконструкцію.

Сучасний та показовий комплекс планують відкрити вже у 2020 році.Тут все залежить від фінансування.

— Плануємо виходити з цим комплексом для співфінансування з Державним фондом регіонального розвитку (ДФРР). За їхньої підтримки проведемо дофінансування у наступному році та завершимо проект, — говорить Роман Товстий.

На цей рік запланували реконструкцію восьми будівель: 4 спальних корпуси, двоповерховий корпус під готель,медпункт, бібліотека під громадський центр талітній павільйон. А взагалі у планах реконструювати всю базу.

Фасади планують зробити з екологічних матеріалів та оздобити легкими геометричними формами. Завдяки цьому зберігатиметься тепло у приміщенні та не руйнуватимуться стіни. Це також дасть змогу заощадити кошти на опаленні.

—  Зараз демонтуємо 4 спальних корпуси. На їх місці будуть нові трьох поверхові будівлі. Вони будуть енергозберігаючими. Та особливість проекту у сучасному дизайні та оздоблені, — говорить Тимофій Голбан.

Місяць тому провели тендери та визначили підрядників. А зараз вже приступили до роботи, яку проводять у два етапи. Перший — реконструкція житлових та інших приміщень для відпочиваючих. А на наступному  займатимуться спортивним комплексом.

Перемогу у 4-х тендерах на реконструкцію табору отримала компанія «Марк строй». Її робітники займаються реконструкцією житлових приміщень. Вже почали роботи на базі:

 Практично повністю демонтували спальний корпус №3. Інші плануємо завершити за місяць, — додав директор компанії «Марк Строй» Володимир Швайковський.

А з вересня вже заллють фундамент та візьмуться до будівельних робіт.

Влітку активний відпочинок як ніколи необхідний дитині. Особливо, коли для цього буде якісна база. Одна з переваг місце розташування табору – сосновий ліс. Тому діти можуть приїздить сюди не тільки для відпочинку, а й для оздоровлення.

— Ми робимо сучасний табір. Усе робитимемо на рівні, який відповідатиме сьогоднішнім стандартам. Це наша інвестиція у майбутнє, — розповів голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Табор також функціонуватиме як тренувальна база для спортсменів. Вони зможуть проходити тут збори.

—Попереду ще багато роботи. Але те, що «Маяк» стане одним з кращих таборів в області — факт. Для наших талантів теж гарні новини. Табір можна буде чудово використовувати, щоб підготуватися до змагань, — розповів Роман Товстий.

Прес-служба Полтавської ОДА

#маяк #головач #табір #відпочинок #молодь #спорт #діти #реконструкція #ремонт
Оголошення
live comments feed...