• Головна
  • На Полтавщині планують створити два треки для екстремальних видів спорту: мотокросу, кантрі-кросу та джип-спринту
12:05, 9 серпня 2018 р.
Надійне джерело

На Полтавщині планують створити два треки для екстремальних видів спорту: мотокросу, кантрі-кросу та джип-спринту

На Полтавщині планують створити два треки для екстремальних видів спорту: мотокросу, кантрі-кросу та джип-спринту

У селі Гора Щербанівської ОТГ провели оглядове планування нового об'єкту — треку для екстремальних видів спорту. Такий самий трек планують створити і у центрі іншої об’єднаної громади — Решетилівці. Незабаром полтавські екстремали матимуть місця для змагань та тренувань.

З пропозиціями побудувати треки першими виступили Решетилівська та Щербанівська ОТГ.

Територію обрали згідно стандартам автомобільного спорту. Кільце для пробігу повинно бути не менше 4 км. Загальна площа виділеної території у селі Гора та місті Решетилівка складає по 16 га.

Рельєф, який є на цих територіях дозволяє займатись екстремальними видами спорту: мотокросом, їздою на баггі. Також він гарно підходить і для зимових тренувань. Тут можна проводити різні спортивні заходи.

На Полтавщині планують створити два треки для екстремальних видів спорту: мотокросу, кантрі-кросу та джип-спринту, фото-1

Це новий напрямок спортивного розвитку для Полтавської області. На нових треках проводитимуть кубки України та змагання для кантрі-кросу та джип-спринту. Спочатку оглянули місцевість. А вже наступним кроком стане підписання меморандуму.

— Базу для тренувань екстремалів створимо разом з федерацією автомобільного спорту Полтавської області. Плануємо виділити кошти на співфінансування з обласного бюджету,— говорить заступник голови ПОДА Роман Товстий.

Щербанівська громада готова сприяти облаштуванню території. Об ’ єкт стане корисним і для самої ОТГ, яка утворилася у минулому році. Тим більше, Щербанівська ОТГ нещодавно перемогла у змаганнях «Краще спортивне село Полтавського району».

— Ми позитивно налаштовані для того, щоб культивувати та розвивати різні види спорту. У тому числі і мотоспорт. Це бачення моє особисте, депутатів та громади, — розповідає голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

— Мотоспорт — новий напрямок спорту. А в Полтаві такі змагання ніде проводить. Ми хочемо створити локацію зручною для глядачів та преси. Та в першу чергу для спортсменів, — розповів організатор національної серії з тайматтак « Ltava Attack Series ’17» Андрій Приходько.

На Полтавщині планують створити два треки для екстремальних видів спорту: мотокросу, кантрі-кросу та джип-спринту, фото-2

Під час огляду території для треку, ініціатори розповіли, що будівництво такого проекту — необхідність для любителів екстриму. Цього року у Дніпрі та Харкові на чемпіонаті України з кантрі кросу з 30-ти учасників взяли учать 15 полтавчан. На Полтавщині облаштованої бази для тренувань немає. Тому її створення має велике значення для області.

— Це важливий спортивний проект у центрі країни. І він буде одним із найкращих, — додав Роман Товстий.

Створення нових об’єктів у об’єднаних громадах області збільшуватиме їх привабливість. Це позиція голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Адміністрація сприяє створенню та розвитку ОТГ на Полтавщині.

Прес-служба Полтавської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #екстрим #трек #Полтавщина #Решетилівка #Щербані #ОТГ
Оголошення
live comments feed...