• Головна
  • Полтавцям дали відчути, як це – мандрувати по Україні велосипедом наосліп (ВІДЕО)
09:37, 9 серпня 2018 р.

Полтавцям дали відчути, як це – мандрувати по Україні велосипедом наосліп (ВІДЕО)

Полтавцям дали відчути, як це – мандрувати по Україні велосипедом наосліп (ВІДЕО)

Учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» 8 серпня на Театральній площі дали можливість кожному бажаючому відчути себе незрячою людиною, яка подорожує на велосипеді Україною.

Кожен полтавець міг зайняти місце штурмана на велосипеді-тандемі з зав’язаними очима, а пілот керував транспортом. Відчуття – багатогранні. І страшно, і захоплююче. І відразу відчуваються усі недоліки і ями.За словами пілота Артема, який люб’язно прокатив журналістів 0532.ua, з незрячою людиною подорожувати цікаво і не скучно. Часто він розповідає своєму штурману (людині з порушеннями зору, яка займає друге місце на велотандемі) що вони зараз проїжджають, що їх оточує, які краєвиди відкриваються:

           –  Їхати на такі відстані на велотандемі і складно, і легко водночас. Вгору їхати трохи складніше, бо велосипед важчий, але штурман прекрасно допомагає. Спускатися з гори легше, але треба більше контролювати велосипед. Тут треба лише спробувати, це, насправді, дуже крутий і унікальний досвід. Запрошуємо усіх охочих приєднатися до нашого велопробігу, бо дуже не вистачає пілотів!

#велопробіг #бачуможудопоможу #велотандем
Оголошення
live comments feed...