• Головна
  • Учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» проїдуть 1000 кілометрів та встановлять рекорд за кількістю велосипедів-тандемів
07:19, 9 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» проїдуть 1000 кілометрів та встановлять рекорд за кількістю велосипедів-тандемів

Учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» проїдуть 1000 кілометрів та встановлять рекорд за кількістю велосипедів-тандемів

7 серпня учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» прибули до Полтави. На в’їзді в місто їх тепло зустріли «побратими» з «ВелоПолтава», а 8 серпня вони дали прес-конференцію для полтавських журналістів і розповіли про свою ініціативу об’їхати пів-України на велотандемах разом з незрячими людьми:

–        Вже 4 рік поспіль ми проводимо цей велопробіг, але вперше він проходить і на східній частині України, – розповіла Вікторія Лучка, співорганізаторка акції. – Велопробіг стартував 5 серпня у Харкові, після Полтави ми вирушаємо у Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь та Херсон. Там велопробіг фінішує 24 серпня, у День Незалежності. Близько 20 днів будемо у дорозі, проїдемо більше 1000 кілометрів. Плануємо також встановити рекорд України за кількістю велосипедів-тандемів.

За словами організаторів, велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» – єдина в Україні ініціатива, за допомогою якої незрячі люди мають можливість подорожувати на велосипеді Україною, спілкуватися з друзями-однодумцями та гарно проводити час влітку.

–        Цілей у цього велопробігу багато, а серед найголовніших – зруйнувати широко поширені міфи про те, що люди з інвалідністю сидять вдома, їм дуже важко, вони не можуть нічим займатися. Також ми хочемо показати приклад того, як можна втілювати інклюзивність у подорожах: двоє людей, зрячий пілот і незрячий штурман, разом крутять педалі, долають перешкоди, спілкуються, займаються організацією подорожі та разом ремонтують велотандеми, – розповідає Юлія Сачук.

Учасники велопробігу прагнуть долучити до такого захоплюючого дозвілля якомога більше українців, тож запрошують взяти участь у велопробігу усіх охочих полтавців. Сьогодні велопробіг виїжджає з Полтави, тож якщо ви бажаєте стати пілотом або штурманом у велотандемі – вас радо вітатимуть у команді «Бачу! Можу! Допоможу!»

Зустріч велопробігу у Полтаві, фото ВелоПолтава:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#велопробіг #БачуМожуДопоможу #БудьУТандемі #БачуМожуДопоможу
Оголошення
live comments feed...