• Головна
  • Валерій Головко закликав полтавців захистити вибір українців
10:29, 6 листопада 2012 р.

Валерій Головко закликав полтавців захистити вибір українців

Керівник Полтавського обласного штабу Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Валерій Головко закликав полтавців приєднатися до безстрокової акції протесту під стінами ЦВК на захист справедливих результатів волевиявлення українців.

Кандидат в народні депутати України, керівник Полтавського обласного штабу ВО «Батьківщина» Валерій Головко, який наразі разом із представниками опозиційних сил перебуває під стінами Центральної виборчої комісії, телефоном так прокоментував останні події, що розгортаються в столиці.

— По суті йде безпрецедентне фальшування результатів виборів. Ми всі є свідками того, як цинічно й зухвало влада намагається відібрати перемогу в опозиційних кандидатів, і переписати її на представників Партії Регіонів, — зазначив Валерій Головко.

— При чому, це вже не одиничні випадки. В межах країни, на сьогодні є близько двох десятків округів, на яких через рішення судів, окружних комісій, влада свідомо спотворює результати волевиявлення. Ми не можемо і не будемо миритися із тим, як на наших очах Партія Регіонів намагається узурпувати законодавчу гілку влади. Українці зробили свій вибір. І цей вибір треба поважати, — наголосив Валерій Головко

— Зараз під стінами Центральної виборчої комісії зібралися тисячі людей, які прагнуть захистити свій вибір. І навіть важливо не те, за кого вони віддали свій голос — представника «Батьківщини», «УДАРУу» чи «Свободи». Важливо те, що влада вперто продовжує ігнорувати голос українців. А тому я закликаю всіх небайдужих мешканців Полтавщини приєднатися до безстрокової акції під стінами ЦВК. Ми підемо звідти тільки тоді, коли влада припинить спотворювати результати волевиявлення наших людей, і дасть змогу Центрвиборчокому встановити справедливий підсумок виборчої кампанії, — резюмував керівник Полтавського обласного штабу Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Валерій Головко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...