• Головна
  • Нардеп Каплін про відкликання у Полтаві: "Полтавці не пробачають б...дства"
07:30, 7 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Нардеп Каплін про відкликання у Полтаві: "Полтавці не пробачають б...дства"

Нардеп Каплін про відкликання у Полтаві: "Полтавці не пробачають б...дства"

Нардеп назвав депутатів "покірними бджолами"

Народний депутат Сергій Каплін дав свій коментар з приводу відкликання депутатів у Полтаві. Коментар з'явився 5 серпня під дописом голови фракції СДП у Полтавській міській раді Олександра Шамоти у Фейсбук. У коментарі нардеп називає депутатів, яких відкликають, "тушками", а їх політичну позицію - "б...дством".

"Мені жаль цих хлопців. У них вимальовувалося блискуче майбутнє. Робота на Громаду, згодом на цілу Державу, потяг СДП примчав би іх до найвищих посад і досвіду, уваги людей, високоі оцінки іх праці. Вони були б, дурні, у всіх підручниках новоі історії Украіни. Соціальний ліфт вже мчав іх до верших парламенту, Уряду, адміністраціі нового Президента, місцевоі влади. Але вони вирішили слідувати шлюхом який ім нашептали вуста ще одного депутата зрадниці. Наче покірні бджоли біля матки вони робили помилку за помилкою, зраджували і прогиналися перед грошима та політичними пестощами Мамая. Що тепер буде? Тавро тушок на все життя(!), політичне прокляття від думаючих земляків. Єдине втіха: їх вожак, точніше вожата, ще довго переконуватиме у химерному щасливому майбутньому, доки не закінчаться розслідування її кримінально-корупційних справ. Іх мінімум три. Вони не зрозуміли одного: Полтава і полтавці не пробачають блядства!!!"

У іншому дописі - вже на своїй сторінці - Сергій Каплін називає СДП першою партією, яка довела практику очищення своїх лав до автоматизму і першою в країні позбавили статусу багатьох депутатів.

Нагадаємо, раніше інший народний депутат Верховної Ради України - Ігор Мосійчук - повідомив, що члени ТВК від Радикальної партії проголосували за відкликання за хабар у 50 000 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відкликання #каплін #нардеп #ВерховнаРада #бджоли
Оголошення
live comments feed...