• На 48-мій хвилині гри бразилець приніс перемогу полтавській «Ворсклі» на стадіоні "Арена Львів"
10:44, 5 серпня 2018 р.

На 48-мій хвилині гри бразилець приніс перемогу полтавській «Ворсклі» на стадіоні "Арена Львів", фото-1

Вчора у Львові на «Арені Львів» полтавська «Ворскла» зіграла матч третього туру УПЛ проти ФК «Львів». У вболівальників полтавської команди перед матчем було два питання — чи почне «Ворскла» бодай у третьому турі забивати і набирати очки і чи покажуть себе бразильські новачки команди Артур та Ніколас Карека. Очки команда Василя Сачка набрала, а приніс їх якраз бразильський новачок.

Після двох поразок Василь Сачко зважився на кадрові зміни і перестановки. У воротах так як і в попередніх поєдинках зіграв Богдан Шуст. А от у захисті була ротація. Позицію лівого захисника закрив Павло Ребенок. У центрі захисту разом з Олександром Чижовим дебютував Євген Мартиненко. Праворуч у захисті вийшов Ігор Пердута. Так на лаві для запасних залишилися Ардін Даллку та Вадим Сапай. В опорній зоні у старті вийшли Дмитро Кравченко та В’ячеслав Шарпар. Фланги атаки «поділили» Олександр Кобахідзе та Гегам Кадимян. На вістрі атаки вийшов Юрій Коломоєць, якому з глибини допомагав Владислав Кулач. Капітан команди Володимир Чеснаков залишився на лаві для запасних.

У першому таймі «Ворскла» не змогла створити справді небезпечних моментів. Голкіпер господарів Олександр Бандура жодного разу не мав потреби виручати свою команду. Натомість підопічні Жилмара, які менше володіли м’ячем, могли забивати тричі. Вже на четвертій хвилині Панамбі виходив «на побачення» з Богданом Шустом, але не зміг переграти голкіпера. На 16-й хвилині Євген Мартиненко не зміг винести м’яч поділі від воріт і подарував його Приймаку, який небезпечно пробив. Богдан Шуст зумів накрити цей удар.

На 29-й хвилині бразилець Бруно Дуарте увійшов до штрафного майданчика «Ворскли», де обіграв Олександра Чижова. Захисник кинувся у підкат, але не зіграв у м’яч, збивши бразильця і заробивши пенальті для суперника. Втім Бруно пробив невдало і Богдан Шуст відбив цей удар. Отож після першого тайму без голів.

У другому таймі стало веселіше. Команди почали обмінюватися моментами. На 49-й хвилині небезпечно пробивав В’ячеслав Шарпар, але не влучив у ворота. На 53-й хвилині зі штрафного небезпечно пробивав Воронін. Шуст парирував цей удар. І вже наступної хвилини сам на сам з голкіпером виходив Гегам Кадимян, але не зміг обробити м’яч і пробити. На 56-й хвилині той же Кадимян завдавав класного обвідного удару здалеку, але вірменинові зовсім трохи забракло влучності.

На 70-й хвилині на полі з’явився бразилець Ніколас Карека. А через 13 хвилин він вже став автором голу. «Ворскла» організувала контратаку. Ігор Пердута віддав на джокера Артема Габелка. Він у свою сергу пошив у дурні двох захисників і відкотив Кареці. Бразилець переправив м’яч у порожні ворота і відкрив рахунок — 1:0.

У кінцівці матчу публіку потішив арбітр матчу Іван Бондар. Юрій Коломоєць збив суперника у штрафному майданчику «Ворскли». Захисник львів’ян Олександр Голіков кинувся до арбітра, вимагаючи пенальті. У підсумку захисник договорився до червоної картки. Юрій Коломоєць також отримав за цей фол другу жовту і теж пішов з поля.

У підсумку маємо першу перемогу «Ворскли» в сезоні. Відзначаємо Юрія Мармача, який точно спрогнозував рахунок матчу.

Підготовлено з матеріалами «Полтавщина Спорт».