07:00, 3 серпня 2018 р.
На Полтавщині спека не спаде
На Полтавщині знову спека. Сьогодні синоптична ситуація не надто зміниться. Температура повітря варіюватиметься в залежності від часу доби від +18 до +30С, а ось атмосферний тиск почне потроху знижуватися, бо вже на неділю синоптики передають невеликі дощі.
До речі, купальний сезон на Полтавщині у самому розпалі. А вода на узбережжях Чорного та Азовського морів прогрілася до +23С. Кращого часу для відпустки, ніж початок «легкого оксамитового сезону», годі й шукати. Гарного відпочинку на ці вихідні вам бажають журналісти сайту 0532ua.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...