• Головна
  • Полтаві загрожує екологічна катастрофа: нас затопить фекаліями?
16:07, 2 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Полтаві загрожує екологічна катастрофа: нас затопить фекаліями?

Полтаві загрожує екологічна катастрофа: нас затопить фекаліями?

90% колекторів у місті – зношені, а паводки цьогорічної весни спричинили близько 50 провалів. Як повідомив керівник КП «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, ситуація надзвичайно критична і загрожує перетворитися на екологічну катастрофу. Працівники підприємства проводять аварійно-відновлювальні роботи на аварійних колекторах, встановлюючи тимчасові насосні станції для перекачування стоків.

За кілька місяців працівники «Полтававодоканалу» відновили більше 20 провалів на майже 10 мільйонів гривень, залучаючи обігові кошти підприємства. Це все негативно відображається на забезпеченні інших підрозділів підприємства. Нині ремонтні роботи проводяться по проспекту Вавілова, вулиці Курчатова, Європейській, Київське Шосе, та Героїв АТО. Якщо кожного року на ремонт та заміну аварійних колекторів у Полтаві виділятиметься близько 85 мільйонів гривень, то стабілізувати небезпечну ситуацію вдасться за 5-7 років.

Полтаві загрожує екологічна катастрофа: нас затопить фекаліями?, фото-1

На засіданні комісії міськради з питань містобудування, архітектури, ЖКГ і транспорту, яка відбулася 31 липня, створено спеціальну комісію з цього питання:

              –  Порозуміння є, і це радує, – прокоментував результати засідання комісії директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев. – Створимо сумісну комісію разом з екологічним комітетом обласної ради та з депутатами міської ради. Комісія працюватиме, і за деякий час вже будуть пропозиції з подальших дій. Важливою також залишається проблема забудови над охоронною зоною колекторів з порушенням нормативів без погодження між забудовником та комунальниками. Халатне відношення до цього питання в минулому сторіччі зараз принесло серйозні наслідки. Також назріло питання очищення дощових та побутово-господарських стоків на очисних спорудах, як в цивілізованих країнах. Це питання екологічного характеру теж потребує опрацювання комісією.

#полтававодоканал #каналізація #стоки #стічніводи #колектор #аварія #ремонт
Оголошення
live comments feed...