• Головна
  • Стала відома причина постійного каналізаційного смороду у самому центрі Полтави
11:45, 2 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Стала відома причина постійного каналізаційного смороду у самому центрі Полтави

Стала відома причина постійного каналізаційного смороду у самому центрі Полтави

Кожен, хто проходить бруківкою перехрестя навпроти ЦУМу, не може не відчути цей «аромат»

Нарешті стала відома причина постійного смороду каналізації у самому центрі Полтави, який постійно відчувається на перехресті вулиць Соборності і Котляревського. Як розповів генеральний директор КП «Полтававодоканал» Василь Воротинцев під час засідання комісії Полтавської міськради з містобудування, архітектури, транспорту, розвитку міста і підприємницької діяльності, смердить через те, що усі місцеві МАФи скидають каналізацію у дощову каналізацію (ливньовку), а хтось навіть врізав туди каналізаційний вивід:

 – Ми всі постійно відчуваємо цей сморід, проходячи біля ЦУМу, особливо влітку. Причина цього у тому, що якийсь дуже великий розумник врізався у дощову каналізацію під бруківкою і вільно спускає туди свої стоки. До того ж, усі літні майданчики кафе, які розташовані вздовж вулиці, також скидають свої стоки прямо в ливньовку.

Вирішити ж проблему легко не вдасться, бо, як виявилося, міська влада та керівники міських комунальних підприємств та контролюючих організацій, таких як екоінспекція та інші, не можуть розібратися, чи входить виявлення таких порушників до їх компетенції. З тим, що порушників виявляти і карати треба, погоджуються усі, але хто конкретно має це робити – не зрозуміло. 

Тож, не хочеться, звичайно, щоб так було насправді, але видається, що вирішення цієї проблеми поки що буде десь у ключі «говорили-балакали, сіли та й заплакали».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦУМ #центр #бруківка #собороності #МАФ #каналазація #сморід #ливньовка #дощоваканалізація
Оголошення
live comments feed...