• Головна
  • У Полтаві трирічний хлопчик не пустив батьків додому. Рятувальникам довелося виламувати двері
13:40, 1 серпня 2018 р.

У Полтаві трирічний хлопчик не пустив батьків додому. Рятувальникам довелося виламувати двері

У Полтаві трирічний хлопчик не пустив батьків додому. Рятувальникам довелося виламувати двері, фото-1

За інформацією Управління з питань Цивільного захисту ОДА, вчора в Шевченківському районі міста рятувальникам довелося аварійно відкривати двері квартири, де знаходився трирічний малюк. Хлопчик заблокував замок, не міг самостійно відчинити двері та кликав на допомогу. Розгублені батьки викликали рятувальників. На щастя, все закінчилося добре. Проте ситуації, коли малолітні діти залишаються самі у зачиненій квартирі, не поодинокі. Рятувальники дають кілька порад, як уникнути подібних проблем:

1. Не встановлюйте на двері квартири замок, який закривається при захлопуванні дверей.

2. Замініть всі замки, що зносилися, стали гірше працювати.

3. Привчіть себе і всіх дорослих, які проживають з в квартирі, брати із собою ключі від дверей завжди, навіть коли виходите на хвилину викинути сміття або перевірити поштову скриньку. Адже малюк може випадково закрити двері зсередини.

4. У квартирі, де є діти , краще не ставити засувки на двері, навіть на туалет і ванну. Якщо ж зробити це необхідн, необхідно встановити засувку вище, щоб дитина не могла до неї дотягнутися .

5. Краще змалечку привчити дитину самостійно відкривати і закривати вхідні двері, щоб у разі виникнення екстренних випадків, вона могла самостійно вибратися з житла.

Якщо у вас немає власної дитини - можете всиновити. Які для цього необхідні документи читайте тут!

#порятунокдитини #ситуації #Полтава
Оголошення
live comments feed...