• Головна
  • Полтава може залишитися без тролейбусів
18:28, 1 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Полтава може залишитися без тролейбусів

Полтава може залишитися без тролейбусів

Полтавські водії тролейбусів масово покидають місто, а заміни їм немає. Про це розповів на засіданні комісії міськради директор КП «Полтаваелектроавтотранс» Євген Зайцев:

     –  У Полтаві не дуже далеким видається момент, коли у місто не виїде жодного тролейбуса. Раніше, коли я заходив вранці у депо, там не було вільних машин, а водії сиділи і чекали без діла. Зараз все може бути зовсім навпаки: повний парк тролейбусів і жодного водія!

За словами Євгена Зайцева, водії не хочуть працювати за таку малу заробітну плату. Раніше вони їхали працювати до Москви, але зараз масово перебралися у Київ:

          – Заробітна плата зараз у водія тролейбуса в Полтаві від 3 до 5 тисяч гривень. За такі гроші ніхто не хоче працювати, адже в Києві водії отримують у 2-3 рази більше. Ми майже не готуємо нових водіїв у профільному ПТУ, адже це коштує по 8000 гривень за кожного. Та й йти на таку зарплату, знову ж таки, молодь не хоче.

Вирішенням проблеми, за словами керівника КП «Полтаваелектроавтотранс», може стати лише підвищення заробітної плати водіям тролейбусів.

#тролейбус #водій #зарплата #зайцев #полтаваелектроавтотранс #міськрада
Оголошення
live comments feed...