• Головна
  • З нагоди Міжнародного дня протидії торгівлі людьми, полтавцям нагадали «сім золотих правил», як не бути проданими у рабство
11:50, 30 липня 2018 р.

З нагоди Міжнародного дня протидії торгівлі людьми, полтавцям нагадали «сім золотих правил», як не бути проданими у рабство

З нагоди Міжнародного дня протидії торгівлі людьми, полтавцям нагадали «сім золотих правил», як не бути проданими у рабство, фото-1

Сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби з торгівлею людьми. Центр «Ла Страда-Україна» нагадав полтавцям правила особистої безпеки, які мінімізують ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, експлуатації та насильства. При влаштуванні на роботу за кордоном, навчанні чи туристичній подорожі.

☑️Я нікому не довіряю свій паспорт та інші документи, які посвідчують мою особу.

☑️Будь-який документ, який я підписую (трудовий договір, угода з навчальним закладом), складений зрозумілою мені мовою та містити інформацію про умови (оплата , вихідні дні, понаднормова робота, медичне страхування), місце та час моєї майбутньої праці чи навчання.

☑️Я залишаю вдома детальну інформацію про місце перебування за кордоном з адресою та контактами, копію свого паспорту та контракту, своє фото та контакти людей, до яких я їду.

☑️Я знаю номери телефонів Посольства чи Консульства України в країні, в яку я їду, і звернуся до них у разі скрутної ситуації.

☑️Я поцікавлюсь наявністю і контактами неурядових організацій та служб, які надають допомогу постраждалим особам у країні, куди я їду.

☑️Я проконтролюю термін візи, за якою я їду за кордон.

☑️Я вивчу декілька слів чи виразів іноземною мовою тієї країни, в яку збираюсь.

І головне: перш, ніж прийняти рішення про подорож або потрапивши у кризову ситуацію, завжди можна отримати допомогу, зателефонувавши на Національну «гарячу» лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 (зі стаціонарних) чи 116123 (з мобільних) телефонів.

Читайте також, як у Полтаві проходила акція проти торгівлі людьми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#торгівлялюдьми #правилабезпеки
Оголошення
live comments feed...