• Головна
  • У міськраді скликають спецзасідання комісії щодо скандального відрізку траси Київ - Харків
11:54, 29 липня 2018 р.

У міськраді скликають спецзасідання комісії щодо скандального відрізку траси Київ - Харків

У міськраді скликають спецзасідання комісії щодо скандального відрізку траси Київ - Харків

«Траса Київ-Харків-Довжанський в межах міста Полтава, яка на карті є дорогою, а насправді – сором міста. Хто є власником, хто повинен ремонтувати і за які кошти можна виконувати ремонт вулиць Київське та Харківське шосе, що суміщаються з дорогою національного значення?» пише у себе на фейсбук-сторінці голова фракції «Самопомочі» у полтавській міській раді Дмитро Сенчакович.

Проблема жахливого стану дорожного покриття на полтавському відрізку траси стає предметом «слави» Полтави на всю Україну – сотні відео з обуреннями від водіїв, які проїжджають тут, з’являються у мережі щодня. Полтавська влада в обличчі міського голови Олександра Мамая відхрестилася від траси. Мер Полтави не раз останнім часом говорив, що траса вже давно у власності держави, оскільки депутати раніше ухвалили кілька рішень, яким передавали відрізок траси разом з вулицями міста у власність держави. «Держава» в обличчі начальника Служби автодоріг Полтавської області Володимира Трояновського твердить, що ніяких документів щодо прийому дороги-бомжа у свою власність не підписувала. Тим більше, для такого рішення необхідна відповідна постанова Кабміну.

Відповіді на ці питання будуть обговорені на розширеному засіданні постійної комісії Полтавської міської ради з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємни цької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, що відбудеться 31 липня 2018 року о 13:00 в кімнаті 223.

         – На засідання, окрім начальників управлінь Полтавської міської ради - запрошені представники Полтавської облдержадміністрації та служби автомобільних доріг України у Полтавській області. Маємо гарні шанси раз і назавжди вирішити це питання. Засідання буде відкритим, і сподіваюся - дуже конструктивним ,– каже Дмитро Сенчакович.

Також на спеціальному засіданні комісії розглянуть аварійний стан колекторів у Полтаві та впровадження електронної системи обліку оплати проїзду. 

Читайте також: 

Полтава не ремонтуватиме свій найганебніший відрізок траси Київ – ХарківВідрізок траси Київ – Харків досі належить місту, а полтавська міськрада поставила себе вище Кабміну – депутат

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#траса #київ-харків #ремонт #дорога
Оголошення
live comments feed...