• Головна
  • Олександр Мамай вважає, що відкликання депутатів у Полтаві зможуть продовжити лише за рік
15:50, 25 липня 2018 р.
Надійне джерело

Олександр Мамай вважає, що відкликання депутатів у Полтаві зможуть продовжити лише за рік

25 липня міський голова Полтави Олександр Мамай скликає другу за тиждень прес-конференцію

Цього разу знову говорить із журналістами полтавських ЗМІ про відкликання депутатів міської ради. Повідомляє зокрема, що міська ТВК втратила час на прийняття рішення про відкликання – члени комісії не зібралися у вказаний у законі період у 20 днів та не прийняли відповідного рішення.

-Тепер наступний раз комісія із приводу відкликання цих депутатів зможе зібратися лише через рік! – переконаний Олександр Мамай.

На питання – чому ТВК не зібралося у визначений законом час відповісти не може – пояснює, що голова комісії Євген Ніколаєнко вже тиждень не відповідає на його дзвінки.

Ми також спробували зв’язатися із Євгеном Ніколаєнком по телефону – і так само безуспішно. Між тим, у опозиційному таборі такі прес-конференції Мамая називають продовженням тиску на ТВК. Принаймні, так вважає один із ініціаторів відкликання, так званих, «депутатів-зрадник» голова фракції СДП у міській раді Олександр Шамота.

-Ситуація дуже проста міський голова продовжує втручатися в діяльність ТВК! Ми бачили вже погрози, залякування, підкупи. Через це члени ТВК і не збираються. Коли відбудеться наступне засідання комісії – мені невідомо, я не член ТВК. Щодо терміну у 20 днів, то це питання аналізують юристи – чи може комісія продовжувати цей час, - прокоментував Олександр Шамота.

Аби зрозуміти - яка ж сторона має рацію, чи дійсно ТВК втратила час, необхідний для прийняття рішення, ми звернулися за коментарем до представників Комітету виборців України. Як тільки отримаємо відповідь, розмістимо інформацію на нашому сайті.

Нагадаємо, 12 червня у Полтаві почали процедуру відкликання шістьох депутатів міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відкликання #мамайолександр #шамотаолександр #ТВК
Оголошення
live comments feed...