• Головна
  • Що заважає полтавцям тримати місто в чистоті?
17:30, 1 листопада 2012 р.

Що заважає полтавцям тримати місто в чистоті?

Лінь та невихованість змушують смітити у власному місті, зазначають полтавці.

На вулиці Фрунзе, що неподалік зупинки «Вулиця Шевченка», виникло міні-сміттєзвалище. Перехожі лише дивуються – «духовна столиця ж все таки».

– Біля магазину раніше стояло відерце, але ж ви знаєте наш народ, його то викрадали, то розбивали, – зазначила Ілона, продавчиня центрального ринку. – Відерце замінили паперовим ящиком, але він після першого ж дощу розкис. Перехожі по звичці кидають непотріб сюди, хоча сміттєзбірники є за крок до підземного переходу, от і утворилася вже чималенька гірка.

Ми вирішили поцікавитися думкою полтавців, що ж насправді заважає тримати рідне місто в чистоті. Для цього підготували чотири питання: «Чи вважаєте Полтаву «чистим» містом?», «Чи влаштовує вас кількість сміттєзбірників у місті?», «Що заважає тримати Полтаву в чистоті?», «Як протидіяти засміченню?».

Матвіївна, прибиральниця:

– Я вважаю Полтаву чистим містом. А смітять люди, бо не встигають. Зараз такий темп життя, що всі поспішають.

Євген, освітянин (фотографуватися відмовився):

– Полтава – чисте місто. Смітити – це негарно. Як на мене, то сміттєвих баків вдосталь ще Матковський поставив. Сміття посеред вулиці бачу рідко. Вибачте, але я думаю, що людей, котрі смітять, треба лупцювати.

Аліна, студентка:

– Полтава більш-менш чисте місто. Я думаю, що урн вистачає. Жаль, що немає культури поведінки у тих людей, котрі це роблять.

Роман, освітянин (фотографуватися відмовився):

– Я був у багатьох містах України і маю з чим порівняти, Полтава досить чисте й облаштоване місто. Чистота – це поняття відносне. Меж удосконаленню немає.Аня, студентка:

– Як на мене, то досить чисте місто. Я гадаю, що  в людях потрібно розвивати моральну сторону й впливати на совість. Адже інколи декому просто лінь зробити два кроки до урни.

В дійсності, благоустрій міста залежить лише від кожного з нас та нашого ставлення до своїх нащадків, яким ми передамо ці історичні вулиці, прекрасні будинки та життєдайні парки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...