• Головна
  • Сергій Каплін зібрався «обламати роги» Олександру Мамаю
15:07, 24 липня 2018 р.
Надійне джерело

Сергій Каплін зібрався «обламати роги» Олександру Мамаю

Нардеп відповів міському голові Полтави на слова щодо намірів балотуватися до Верховної Ради та висловив надію, що коаліція у міській раді переформатується завдяки заміні депутатів, які «проштрафилися», і оголосить недовіру Олександру Мамаю.

Народний депутат Сергій Каплін, який балотувався по 144 виборчому округу Полтави, відповів на слова Олександра Мамая, коли міський голова заявив, що розглядатиме можливість балотуватися по округу Капліна, оскільки той не виправдовує сподівання, покладені на нього виборцями.

За словами народного депутата, він із задоволенням би зустрівся з Олександром Мамаєм у полтавських дворах:

Я б хотів побачити хоча б одну людину, яка без гречки, без цукру і без адміністративного впливу сказала б «дякую» Мамаю за всі його 10 років роботи на посаді міського голови. Перед тим, як балотуватися, йому варто постаратися не сісти в тюрму. Тому, що так, як розграбовується міський бюджет і як витрачаються кошти платників податків, такого немає ніде в країні. На дороги десятки мільярдів гривень витрачаються на дороги,  а вже навесні їх немає. Можна прочитати в засобах масової інформації, як міський голова зі своєю командою через харківські фірми виводять десятки і сотні мільйонів гривень і потім ці гроші осідають в офшорах. У мене великі надії на переформатування коаліції у полтавській міській раді, ми можемо об’єднати зусилля здравомислячих депутатів і висловити недовіру міському голові. Я думаю, що наступних міських виборах, або раніше, ми йому обламаємо роги: не дозволимо ні за яких обставин купувати виборців і вводити їх в оману, мобілізуємо все місто, щоб обрати нову владу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мамай #каплін #мер #вибори #коаліція #депутати
Оголошення
live comments feed...