• Головна
  • За розбудову туристичної галузі в області взялася влада та бізнес
14:40, 1 листопада 2012 р.

За розбудову туристичної галузі в області взялася влада та бізнес

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся круглий стіл, де обговорили актуальні проблеми розвитку туристичної сфери та її кадрового наповнення.

- Ми віримо, що у Полтавщини велике туристичне майбутнє, - поділився Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ. – Приємно, що фахівці з різних галузевих підрозділів туризму зібралися, щоб поділитися досвідом, окреслити перспективи розвитку. Наразі питання туристичної привабливості області спільне і для адміністрації, і для музейних представників, і для нашого вишу, адже це додаткові робочі місця та плацдарм для практики наших вихованців.

Туристична галузь Полтавщини налічує широку мережу готельно-ресторанних закладів, тут працюють фахівці екскурсоводи, функціонують унікальні музеї. На сьогодні головним завданням розвитку галузі фахівці вбачають у її популяризації. На Полтавщині використовують костюмовані екскурсії, тематичні вечори, відтворення історичних подій. Все це дає можливість говорити про використання у сучасному туристичному бізнесі нових підходів.  

- Нашим головним завданням є те, щоб студенти набували знання і поруч застосовували їх на практиці, - переконував Віктор Шадчнєв, заступник голови Полтавської ОДА. – На сьогодні ми проводимо і велотури, і автентичні мандрівки, і тури по районам, які роблять славу Полтавщині. Туристичний бізнес досить стрімко та інтенсивно развивається у нас в краї. Маючи у своєму краї такі чудові мальовничі куточки, багату історію та надзвичайно цінні пам’ятки, не маємо права приховувати все це від туристів, а намагатися пропагувати власний край, захоплюватися його оригінальними надбаннями. На сьогодні ведемо активну діяльність, запрошуємо іноземних гостей з Польщі, Росії, та інших краї, щоб познайомити їх з неповторними шедеврами та природними ресурсами Полтавського краю/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...