• Головна
  • Рятувальники Полтавщини готові до встановлення мобільних пунктів обігріву
09:07, 1 листопада 2012 р.

Рятувальники Полтавщини готові до встановлення мобільних пунктів обігріву

Територіальним управлінням МНС України Полтавської області спільно з Полтавською обласною державною адміністрацією та місцевими органами виконавчої влади були проведені необхідні підготовчі заходи щодо роботи пунктів обігріву в області.

На даний час перевірена їх готовність до розгортання взимку, приведені до належного стану намети, кунги та обігрівальні пристрої.

При різкому зниженні температури повітря та погіршенні погодних умов рятувальники готові встановити мобільні пункти обігріву для надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному. У минулому такі заходи показали свою важливість та ефективність.

Робота обігрівальних пунктів буде побудована таким чином, що місцева влада буде забезпечувати харчуванням, а працівники МНС будуть чергувати та слідкувати, щоб там було тепло і безпечно. Пункти обігріву будуть встановлені в місцях великого скупчення населення – біля лікарень, авто- та залізничних вокзалів тощо.

Завдяки участі у цьому процесі представників Червоного хреста громадяни у разі необхідності зможуть отримати своєчасну та кваліфіковану медичну допомогу. Також, як показує опит минулих років, небайдужі громадяни завжди відгукуються на заклики керівників державної влади про допомогу соціально незахищеним верствам населення та надають до мобпунктів теплий одяг та продукти харчування.

Інформація про місця розташування обігрівальних пунктів буде розміщена на об’єктах з масовим перебуванням людей, на дошках оголошень, у транспорті та оголошена через засоби масової інформації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...