• Головна
  • У Полтаві побачили диво - нове відділення нейрохірургії відкрили після реконструкції (ФОТО)
12:37, 19 липня 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві побачили диво - нове відділення нейрохірургії відкрили після реконструкції (ФОТО)

Тепер відділення повністю осучаснене та обладнане новітньою апаратурою

19 липня у Полтавській обласній клінічній лікарні відкривають після реконструкції нейрохірургічне відділення. На його осучаснення витратили більше 30 мільйонів гривень. Спілкуючись із журналістами під час відкриття, голова Полтавської ОДА Валерій Головко зауважує – досягнутий результат став можливим завдяки співпраці влади – державної адміністрації та депутатського корпусу обласної ради та представників медичної галузі.

У Полтаві побачили диво - нове відділення нейрохірургії відкрили після реконструкції (ФОТО), фото-1

Екскурсію для представників ЗМІ влаштовує Григорій Оксак, головний лікар Полтавської обласної лікарні. Демонструє сучасні палати, найновіші зразки апаратури - для стеження за станом пацієнта, для підтримки дихання, для проведення досліджень.

У Полтаві побачили диво - нове відділення нейрохірургії відкрили після реконструкції (ФОТО), фото-2

Усе в оновленому відділенні максимально комп'ютеризоване та автоматизоване. Так, за введенням препаратів хворому стежить не медсестра, а комп'ютер, який точно дозує ліки. Всі палати перебувають під спостереженням камер. У кожній є тривожна кнопка, після натиснення якої на дисплеї перед черговою медсестрою виводиться номер палати. За допомогою зображення на екрані вона може подивитися – у якому стані хворий і терміново надати допомогу.

У Полтаві побачили диво - нове відділення нейрохірургії відкрили після реконструкції (ФОТО), фото-3

Усе у відділенні зроблене для зручності та комфорту пацієнтів - від палат і маніпуляційних до вбиралень та ванних кімнат. Для пацієнтів, які не можуть самостійно пересуватися є спеціальна ванна кімната у якій можна перенести людину за допомогою підйомника до ванної для проведення гігієнічних процедур.

Лікарі відділення задоволені оновленнями. Говорять, тепер є усе для нормальної роботи.

У Полтаві побачили диво - нове відділення нейрохірургії відкрили після реконструкції (ФОТО), фото-4

- Все є для роботи. Все оновилося. Сучасна апаратура. Комфортні умови. Якщо говорити про мої враження, можу сказати словами Уінстона Черчіля: "Ніколи не пізно повірити у диво!" Для нас це справді диво - отрмиати можливість працювати у сучасному нейрохірургічному відділенні, - говорить Віктор Ряднов, лікар-нейрохірург Полтавської обласної клінічної лікарні.

Наприкінці екскурсії новим відділенням Валерій Головко поспілкувався із Григорієм Оксаком та начальником управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктором Лисаком. Під час спілкування голова ОДА зауважив, що реформа медицини у області має відбуватися за прикладом оновленого нейрохірургічного відділення. Коли проводять не лише ремонт приміщень, але і, головне, наповнюють медичні заклади сучасною новітньою апаратурою, яка допоможе рятувати життя і здоров'я жителів області.

Раніше ми повідомляли, що представники Світового банку похвалили область за хід реформи медичної галузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відкриття #відділення #лікарня #нейрохірургія #головковалерій #лисаквіктор
Оголошення
live comments feed...