• Головна
  • У Полтаві відкрилася виставка загиблої художниці Маргарити Абрамової (ФОТО)
13:01, 31 жовтня 2012 р.

У Полтаві відкрилася виставка загиблої художниці Маргарити Абрамової (ФОТО)

Сьогодні у Полтаві в «Галереї мистецтв» відкрилася виставка робіт трагічно загиблої художниці Маргарити Абрамової. Ініціаторами виставки стали її друзі. На виставці представлені багато художніх робіт та ляльки-«мотанки».

Одна з організаторів, подруга Маргарити, відома полтавська художниця Наталія Корф-Іванюк розповіла «Полтавщині» про виставку:

— Ідея зробити виставку у нас, друзів Маргарити, виникла одразу після трагедії. Сама художниця за життя була дуже скромна й соромилась показувати свої роботи широкій публіці. Спочатку була ідея зробити виставку у «Художньому салоні», проте дивлячись на те, що ми б хотіли більш камерної атмосфери, бо виставка орієнтована не на широкий загал, це місце відкинули. Ми звернулися до директора Полтавської галереї мистецтв Ольги Курчакової, й вона пішла нам на зустріч, виділивши для нас залу. Окрім виставки, 3 листопада о 15 годині відбудеться «Вечір пам‘яті». Хоча ми й планували виставку з моменту трагедії, проте зробили її тільки через рік, через те, що близьким Маргарити це було емоційно важко. Всього близько 5 людей, друзів художниці, організовували цю виставку, й також нам допомагала мати Маргарити, за що ми й висловлюємо їй велику подяку.

виставка2

виставка2

 виставка1

 

Оголошення
live comments feed...