Полтава не ремонтуватиме свій найганебніший відрізок траси Київ – Харків

Тому що він не наш, а обласний, каже мер. А ремонт дороги, якою щодня їздять сотні важких фур, потребує особливого підходу і сотні мільйонів гривень. 

Полтавська влада в обличчі мера міста Олександра Мамая відхрестилася від відрізку траси Київ – Харків, що проходить територією міста. Не дивлячись на те, що він знаходиться вже майже в аварійному стані, полтавська влада, обласна і Укравтодор весь час перекидають відповідальність за цю дорогу один на одного.

–        Навіть бабуся, яка живе по вулиці Київське шосе і колись прийшла до мене на прийом, знає, що траса належить Облавтодору, – сказав Олександр Мамай. Ми вже її давно передали і підписали всі акти прийому-передачі. Тому на сьогоднішній день, навіть, якщо у нас виникне бажання допомогти Облавтодору, то проект ремонту такої траси, по якій щодня їздять тисячі фур з інших міст і країн, коштуватиме десятки, а то і сотні мільйонів гривень. Якщо ми це зробимо, то більше не відремонтуємо жодної дороги в місті. На сьогодні цей відрізок траси належить Полтавській обласній державній адміністрації.

У якому стані зараз знаходиться полтавський відрізок траси М-03 не раз показували в мережі водії:

траса дороги ремонт М-03 київ-харків укравтодор облавтодор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі