• Головна
  • Експерти Світового банку похвалили Полтавщину за реформу медицини
18:20, 16 липня 2018 р.
Надійне джерело

Експерти Світового банку похвалили Полтавщину за реформу медицини

Полтавську область похвалили за реформу медицини, але закликали бути іще швидшою

16 липня голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зустрічається із представниками Світового банку.

Зустріч відбувається у кабінеті голови облдержадміністрації. Представники Світового банку близько семи хвилин чекають , доки Валерій Головко запросить їх до кабінету.

Експерти Світового банку похвалили Полтавщину за реформу медицини, фото-1

Звертаючись до гостей, Валерій Головко говорить про те, що реформа медицини є однією із найуспішніших на території області. Розповідає про великі плани із запровадження госпітальних округів. А також про те, що Полтавщина хоче досягнути фінансової самостійності у залученні інвестицій.

Ми сподіваємось, що цю ініціативу підтримає Верховна Рада і ми зможемо залучати інвестиції самостійно, не чекаючи погодження від Кабміну, - пояснив голова ОДА,

Директор Світового банку у справах Білорусі, Росії та України Сату Кахконен зауважила, що представникам банку важливо бачити результати реформ на власні очі. Підкреслила також, що представники Світового банку задоволені прогресом ходу реформування медичної галузі на Полтавщині. При цьому уточнила, що область є флагманом, у порівнянні із іншими регіонами України.

Експерти Світового банку похвалили Полтавщину за реформу медицини, фото-2

Але треба робити іще більше. Треба вмикати усю швидкість. Тому що Україна іще серйозно відстає за багатьма показниками, зокрема – за тривалістю життя! Коли ми говоримо про проблеми у країні, то найбільше чуємо дві речі: про корупцію і про необхідність покращення медичного обслуговування, - зауважила Сату Кахконен.

У продовженні розмови Валерій Головко підкреслив, що за багатьма показниками область випереджає профільне міністерство, зокрема, у запровадженні проектів із телемедицини.

Експерти Світового банку похвалили Полтавщину за реформу медицини, фото-3

На це інший представник Світового банку – Фон Зао – похвалив начальника управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Лисака. І наголосив, що досвід Лисака та його команди можна використовувати під час проведення реформи у всій країні.

Експерти Світового банку похвалили Полтавщину за реформу медицини, фото-4

Наприкінці бесіди Сата Кахконен зазначила, що українці мають розуміти важливість реформ і бути терплячими. Тому що результати реформування будуть помітними лише за кілька років.

Раніше ми повідомляли, що медичні заклади області отримають діагностичне обладнання, придбане за кошти Світового банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реформа #медицина #головковалерій #сатокахконен #світовийбанк
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...