• Головна
  • Продовження історії із весіллям на Білій Альтанці у Полтаві. Організатори не зверталися до міськради, але і закон не порушили
12:42, 16 липня 2018 р.

Продовження історії із весіллям на Білій Альтанці у Полтаві. Організатори не зверталися до міськради, але і закон не порушили

У вихідні соціальні мережі у Полтаві підірвала новина про приватне весілля на Білій Альтанці  https://www.0532.ua/news/2097221.

Продовження історії із весіллям на Білій Альтанці у Полтаві. Організатори не зверталися до міськради, але і закон не порушили, фото-1

Новина про це зібрала тисячі переглядів та сотні коментарів. Думки полтавців розділилися. Одні вирішили, що це чудова ідея організаторів, яку потрібно було втілити іще раніше. Інші обурювалися тим, що на час весілля доступ до найвідомішого місця відпочинку полтавців був перекритий. Організатори нашумілого весілля – весільна агенція «Свадебная фея» - у своїх коментарях у соцмережах запевнили, що мали усі законні дозволи на проведення церемонії. 

Ми спробували дізнатися – чи справді можна отримати дозвіл на проведення закритого заходу у громадському місці.

Проте у Полтавській міській раді – ні у відділі культури, ні у відділі підприємництва – не підтвердили інформацію про надання «Свадебной фее» якихось дозволів на проведення закритого заходу на Білій Альтанці. Мало того, у міськраді стверджують, що представники весільної агенції за ними не зверталися.

Проте представники весільної агенції і не порушили закон. Принаймні, жодного звернення до поліції з приводу перешкоджання у проході до Білої Альтанки під час церемонії у поліції не зареєстрували.

-–  Жодного виклику до нас не надходило, - пояснив начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв. – Якби таке повідомлення було, на місце б виїхали працівники поліції і припинили б це перешкоджання. Це не було б кримінальне порушення, скоріш за все було б усне попередження або складення адміністративного протоколу.

Випадок із весіллям на Білій Альтанці можна вважати і своєрідним тестом для полтавців. Тестом на можливе – нехай і нетривале у часі, але обмеження прав. У конкретному випадку – обмеженні прав на відвідування улюбленого місця відпочинку. Зважаючи на розголос і резонанс, полтавці цей тест склали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#альтанка #білаальтанка #беседка #весілля
Оголошення
live comments feed...