• Головна
  • Полтавські студенти можуть стажуватися за кордоном
15:37, 30 жовтня 2012 р.

Полтавські студенти можуть стажуватися за кордоном

У Полтавському інституті національної юридичної академії імені Я. Мудрого провели семінар-презентацію проектів міжнародного стажування та навчання для студентів.

Темою семінару стала можливість студентів юридичного інституту проходити стажування в знаменитих юридичних фірмах Європи та США.

- Сьогодні ми влаштували семінар-практикум для студентів всіх курсів нашого вишу, - розповіла Мирослава Баюн, голова студентського парламенту Полтавського юридичного інституту. – Доповідачі-студенти нашого вишу розповіли про умови вступу до закордонних університетів, про програми проживання та стажування.

На стажування за кордон полтавські студенти зможуть потрапити за допомогою програми міжнародної студентської організації «ЕЛСА». Сьогодні ж їм провели екскурс вишами, в які вони зможуть вступати та компанії, де вони можуть стажуватися.

Про систему подвійних дипломів присутнім розповів Ігор Рева, голова студентського парламенту Полтавського національного університету імені Ю. Кондратюка. Студенти цього вишу вже беруть участь у цій програмі та мають можливість отримувати диплом як у рідному виші, так і за кордоном.

- Ми сподіваємося, що стажування в європейських юридичних компаніях Європи стане можливим для наших студентів, - переконана Мирослава Баюн. – Такі програми дуже розвинуті в країнах Європи, тому практика є надзвичайно важливим процесом навчання. Для наших студентів практика за кордоном стане можливістю застосувати свої знання на практиці, набратися досвіду

Оголошення
live comments feed...