• Головна
  • Як будують нову дорогу навколо Полтави: фото і відео
12:45, 13 липня 2018 р.

Як будують нову дорогу навколо Полтави: фото і відео

Перша черга обходу Полтави сполучатиме міжнародні автотраси Київ – Харків і Полтава – Олександрія

Під Полтавою триває будівництво першої черги обходу міста, нова дорога буде довжиною 5 кілометрів і з’єднає траси Київ-Харків та Полтава-Олександрія.

2012 року Україна та ЄБРР підписали угоду про позику в сумі 450 мільйонів доларів для фінансування проекту поліпшення стану та якості ділянок автомобільної дороги М-03 Київ – Харків - Довжанський і підвищення безпеки руху на дорогах держави. Проект складається з декількох частин і реалізовується одночасно в декількох областях України.

–  Один з етапів відновлення дороги Київ - Харків передбачає будівництво трьох обходів населених пунктів. Зараз працюємо одразу на всіх ділянках, в Полтавському районі будується І черга обходу міста Полтава, який з’єднає 2 траси і проходитиме від Супрунівки до Розсошенців, розповів Володимир Троянський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Обхідна дорога протяжністю5 кілометрів матиме 4 смуги руху. Турецька компанія «Onur» розпочала будівництво в 2017р. Штучні споруди на субпідряді будує ТОВ «МП «Мостострой». Активна робота триває на 500-метровій естакаді. Підрядник проводить насування металевого перекриття. Разом з цим відбувається будівництво опор та монтаж балок на дворівневій розв'язці в селі Розсошенці. Орієнтовна дата закінчення будівництва — 2019 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #будівництво #траса #обхід #розсошенці #мачухи #київ-харків-довжанський #полтава-олександрія #агентствомісцевихдоріг
Оголошення
live comments feed...