• Головна
  • Приходь і дресируй! Кращі кінологи Полтави запрошують підлітків безкоштовно тренувати своїх собак
10:47, 13 липня 2018 р.

Приходь і дресируй! Кращі кінологи Полтави запрошують підлітків безкоштовно тренувати своїх собак

Кінологічний центр поліції Полтавщини пропонує юним полтавцям щосуботи професійно дресирувати своїх улюбленців

Приходь і дресируй! Кращі кінологи Полтави запрошують підлітків безкоштовно тренувати своїх собак, фото-1

Найкращі фахівці з дресировки службових собак – спеціалісти Кінологічного центру поліції Полтавщини – запрошують усіх бажаючих підлітків від 14 років зі своїми собаками віком до 1,5 років щосуботи о 10 ранку за адресою: вулиця Загородня, 45. Навчатимуть лише власників службових собак: німецьких вівчарок, лабрадорів, ротвейлерів, доберманів, малінуа та різеншнауцерів.

Обласний Кінологічний центр вже більше 15 років готує собак для правоохоронної діяльності: затриманню злочинців, розшуку зниклих людей, виявленню наркотиків, зброї та вибухових речовин. Двері Кінологічного центру завжди відкриті для відвідувачів, які цінують собак та їх вміння:

Досвідченні фахівці радо пропонують свою допомогу в дресируванні собак та опануванні юними кінологами необхідних знань. Хлопці і дівчата, які серйозно замислилися над пропозицією Кінологічного центру, зможуть випробувати себе у відкритому чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками середмолоді.

У світі поліцейських кінологів досягти успіху можна не лише завдяки жорсткій дисципліні, але й розумінню законів дружби між людиною і твариною.

Додаткова інформація за телефоном: (0532) 59-89-16

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#К9 #дресировка #дресура #вівчарка #службовісобаки #поліція #кінолог
Оголошення
live comments feed...