
14:25, 10 липня 2018 р.
Надійне джерело
У Полтаві витягнули із води утоплений "Фольксваген"

Надзвичайна пригода сталася у Київському районі Полтави. О 19:46 рятувальникам повідомили, що автомобіль "Фольксваген" з'їхав із дороги у ставок і перекинувся. На виклик прибули бійці ДСНС. За допомогою лебідки вони поставили авто на колеса і витягнули його із води. Про це повідомляє сайт ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Раніше ми повідомляли вам про сумну статистику утоплень на Полтавщині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:30
Вчора
Спецтема
Оголошення
06:40, Вчора
07:02, 15 червня
06:52, 12 червня
15:08, Вчора
9