• Головна
  • Полтавські «октябрята» відстоюватимуть честь посад і боротимуться за нові доплати, премії та винагороди
10:35, 4 липня 2018 р.

Полтавські «октябрята» відстоюватимуть честь посад і боротимуться за нові доплати, премії та винагороди

В Україні триває «чистка» в судових лавах. Таким чином, вже на початку наступного місяця кваліфікаційні іспити доведеться здавати і суддям найскандальнішого у місті Октябрського суду.

 Полтавські «октябрята» відстоюватимуть честь посад  і боротимуться за нові доплати, премії та винагороди, фото-1

Іспит на доброчесність 2 серпня пройдуть Ганна Андрієнко, Ірина Блажко, Володимир Бугрій, Юлія Гальонкіна (на тривалий час відряджена до Дарницького райсуду Києва) та Лариса Кулешова (їй висували підозру в тому, що відпустила на волю Геннадія Капканова, обвинуваченого в організації міжнародної мережі Avalanche). Наступними 8 серпня до Києва поїдуть Марина Материнко, Людмила Савченко, Алла Троцька, Алла Чуванова та «полтавська» суддя Майдану Наталія Тімошенко.

Перевірятимуть знання 13 серпня у Віталія Микитенка (підозрюється у тому, що випустив з СІЗО під мізерну заставу «смотрящего» за Полтавою «Мишцу» та інших членів злочинного угруповання, що займалося грабежами та вимаганнями), Анатолія Савченка (зараз розглядає справу «Кривавої арки») і Тетяни Січиокно.

Разом з колегами "протестують" і «господаря» Октябрського районного суду Олександра Струкова, якого нещодавно покарали суворою доганою від Вищої ради правосуддя. Після перевірки фахових знань судді пройдуть психологічне тестування, а потім співбесіди.

Читайте також, чому Октябрський суд "затягує" справу Геннадія Капканова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кваліфікація #судді #перевірка #Октябрськийрайоннийсуд #Полтава
Оголошення
live comments feed...