• Головна
  • Патріотизм чи новий культ особистості? Праві хочуть, щоб у Полтаві відзначали дні народження і смерті провідників ОУН-УПА
08:23, 3 липня 2018 р.

Патріотизм чи новий культ особистості? Праві хочуть, щоб у Полтаві відзначали дні народження і смерті провідників ОУН-УПА

Звертай направо, вивчай «Десять заповідей українського націоналіста», мазафака

12 липня відбудеться засідання сесії Полтавської міської ради. Одним з головних і принципових питань, за словами співавтора проекту, свободівця Анатолія Ханка, для них буде прийняття рішення про використання червоно-чорного прапора на території Полтавської області.

Прапор Організації українських націоналістів (революційної) – червоно-чорний – націоналісти Полтавської обласної ради пропонують вивішувати на усіх адміністративних будівлях Полтавської області у дати, як мовиться у поясненні до проекту рішення, «пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв».

Які ж події, зокрема, свободівці пропонують відзначати полтавцям як особливо визначні? День народження голови Проводу ОУН Степана Бандери. Створення ОУН. Річниця смерті та день народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича. День народження полковника Армії УНР, коменданта УВО Євгена Коновальця.

Повний список такий:

Метою прийняття постанови націоналісти-свободівці проголошують «відновлення історичної справедливості та вшанування 89 річниці створення Організації українських націоналістів (ОУН)». Діяльність же самої ОУН вони називають «однією з найкращих сторінок нашої історії». Сторінки історії часів Гетьманщини, національно-визвольної війни українського народу проти Речі Посполитої та Російської імперії, вочевидь,не такі «визначні», героїчні й патріотичні.

До слова, такий самий законопроект у цей час «проштовхується» націоналістами і у Верховній Раді України. Там пропонується законодавчо затвердити використання прапору Організації українських націоналістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свобода #прапор #червоно-чорний #націоналісти
Оголошення
live comments feed...